Corona v Nizozemsku

Chcete přijet a pracovat v Nizozemsku, ale zajímají vás aktuální pravidla COVID-19 v Nizozemsku? Na této stránce si můžete přečíst nejnovější informace a pravidla nizozemské vlády a také to, co je v Nizozemsku aktuálně možné.

Aktuální informace

Od 25. února již nejste v Nizozemsku povinni dodržovat vzdálenost jeden a půl (1,5) metru ani nosit obličejovou masku. Důrazně se však doporučuje tak učinit. Nošení roušky je stále povinné ve veřejné dopravě a na letištích. Nakonec, po pozitivním výsledku korona testu, byla izolace zkrácena na 5 dní, za předpokladu, že po dobu 24 hodin nebudete mít žádné stížnosti.

evenementen

Co je možné v Nizozemsku

Od 25. února je v Nizozemsku v podstatě vše otevřeno. Otevřeno je také pohostinství a noční kluby. To již nevyžaduje vstup do korony, s výjimkou míst uvnitř, kde se sejde více než 500 lidí. U druhého z nich je stále vyžadován platný QR kód. Můžete to získat jedním způsobem: s negativním testovacím certifikátem starým maximálně 24 hodin. Pro více informací o koronaviru, opatřeních nebo vstupním průkazu koronaviru vás odkazujeme na webové stránky nizozemské vlády.

vaccinatie

Očkování pro pracovní migranty

Očkování proti koronaviru v Nizozemsku začalo. Pracovní migranti se také mohou nechat očkovat v Nizozemsku. Podmínkou očkování je registrace v Databázi osobních záznamů (BRP) nebo Databázi záznamů nerezidentů (RNI). Můžete si to domluvit sami. Další informace naleznete na této stránce.

mollen

Cesta do Nizozemska bez jakýchkoliv obav

Navzdory pandemii korony můžete do Nizozemska přijet a pracovat zde bez jakýchkoliv problémů! V Nizozemsku existuje jen několik drobných opatření, zajišťujících, že všichni jsou a zůstanou v bezpečí. V Nizozemsku můžete bez problémů pracovat, ale také dělat příjemné věci, například chodit na večeře nebo na akce. Charlie works vám během celého procesu pomáhá a je tu pro vás, když potřebujete jakoukoli pomoc. Do Nizozemska tak můžete přijet pracovat s klidným svědomím!

Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud vám stále něco není jasné, pak jsme tu samozřejmě pro vás! Neváhejte a zeptejte se Charlie supports na všechny vaše otázky. Můžete tak učinit telefonicky, zasláním e-mailu nebo prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Hledáte práci v Nizozemsku?

Přidejte se k týmu! Zaregistrujte se zde.

přidejte se k nám