Vítejte!

Jsme Charlie works a jsme vaším partnerem v oblasti personálních řešení.
Podpoříme vás při řešení všech problémů, spojených s celým pracovním procesem.
Pomůžeme vám najít zaměstnance, přesně podle potřeb vaší společnosti.

Potřebuje vaše společnost zaměstnance nebo chcete jen získat více informací?

Zanechte nám své údaje a co nejdříve se vám ozve některý z našich account manažerů.

Kontaktní údaje

  klienti

  Proč Charlie?

  Our focus is on recruitment and temporary employment, which makes it our specialty to look for talent you can count on and that suits your organisation. We do this with an eye for detail and a personal and fun approach. Your job vacancies are in good hands with our team of experienced recruiters who can deploy people from our large international network. We are the quality partner that will offer support at the right moment. We make an important contribution to the entire temporary employment process and are recognized as a natural recruitment partner who uses a refreshing approach.

  Rádi bychom tu byli pro naše klienty a dočasné pracovníky tím, že jim nabídneme kompletní balíček. Dokážeme podpořit celý pracovní proces - od personálních služeb až po poradenství v oblasti nejnovějšího vývoje na trhu práce.

  Pro naše dočasné zaměstnance máme k dispozici více než 3 000 míst k přespání s týmem Charlie ubytovacích zařízení, který se stará o stěhování, opravy a vítání hostů. Kromě toho nepřenášíme na naše dočasné pracovníky náklady na dojíždění do zaměstnání. Dostanou k dispozici jízdní kolo a někdy i auto.

  klienti

  Odvětví

  Charlie works působí v různých odvětvích, jako je logistika, zemědělství, potravinářství, stavebnictví a technologie. Díky flexibilitě a inovacím můžeme nabídnout personální řešení i v jiných odvětvích, vyhovujících vaší společnosti. Od řidiče vysokozdvižného vozíku po pracovníka ve skleníku a od obsluhy stroje po pracovníka kompletizace zakázek. Ať už potřebujete 1 brigádníka nebo 600 zaměstnanců na celou sezónu, rádi vám pomůžeme!

  Zaměstnání na dobu určitou

  Zaměstnání na dobu určitou

  Zaměstnání na dobu určitou je ideální, pokud chce klient rozšířit tým, ale ještě neví, na jak dlouho. Toho lze využít k vyplnění nečekaných špiček v personálních potřebách nebo k dočasnému nahrazení nemocného zaměstnance. Rybolovem v našem velkém rybníku nacházíme motivované a kvalifikované týmové hráče, kteří se k firmě hodí. Zaměstnání na dobu určitou je navíc flexibilní, protože klient si určuje dobu, na kterou je potřeba personál. Poskytujeme také pohodlí tím, že se postaráme o celý proces plánování a mzdové agendy.

  inhouse cw

  Inhouse služby

  Charlie works inhouse je forma spolupráce, při které zaměstnáváme personál z místa klienta. Může se jednat o přítomnost na plný nebo částečný úvazek, v závislosti na rozsahu poptávky.

  Díky inhouse službám nabízíme řešení, šitá na míru velkým klientům. Díváme se na společnost a její procesy jako celek a snažíme se poskytovat naše služby co nejefektivněji. Znamená to, že společně s klientem hledáme nejlepší způsob, jak udržet náklady na co nejnižší úrovni, ale zároveň dosáhnout co nejvyšší návratnosti. Přitom hledáme optimální soulad mezi zaměstnaností pracovníků a pracovním vytížením.

  Projectservice CW

  Projektový servis

  V rámci projektového servisu přebíráme od klienta kompletní (nebo část) procesu. V tomto modelu pracuje společnost Charlie works jako samostatný dodavatel projektu. S klientem se předem jasně dohodneme na výstupu, který má být dodán a na možném nasazení zdrojů a strojů. Když se pustíme do práce, vymezené činnosti balení a přebalování provádí náš vlastní tým zaměstnanců pod naším vedením a supervizí.

  Co o nás říkají naši klienti

  Někteří z našich největších klientů

  Proces

  Základní hodnoty

  Klientský portál

  Věříme v týmovou spolupráci. Proto nepracujeme pro vás, ale s vámi. A nejenže s vámi pracujeme, ale aktivně se podílíme na hledání vhodných řešení. Jen společně se dokážeme posunout vpřed.

  login
  Klientský portál

  Ke stažení