Charlie works je evropská pracovní agentura s vášní pro práci. Tím, že propojuje motivované zaměstnance s klienty, chce být Charlie works spojovacím článkem, usilujícím se o nalezení správných řešení pro naše klienty. Naším cílem je udělat práci o něco jednodušší a zábavnější pro každého.

Bez obav, buďte šťastní, stojíme při vás.

Charlie Over ons

Co nabízíme

Máme silného týmového ducha a věříme ve spolupráci při plnění úkolů. Pomáháme klientům dosáhnout bezchybného pracovního procesu. Děláme to nabízením další pracovní kapacity a navrhujeme zlepšení. Kromě toho poskytujeme poradenství a nabízíme stálou podporu, abychom ze spolupráce vytěžili maximum. Zaměstnáváme pracovníky v různých odvětvích, například v logistice, zemědělství a potravinářství. Jako kreativní hráč v oblasti dočasného zaměstnávání jsme však dostatečně flexibilní, abychom mohli nabídnout personální řešení i v jiných odvětvích.

Věříme, že mít práci přispívá ke štěstí. Proto chceme naše kvalifikované a motivované týmové hráče přizpůsobit těm správným společnostem. Pomáháme jim i mimo pracoviště a podporujeme naše lidi.

klienti

Co nabízíme

Společnost Charlie works nabízí různé formy spolupráce. Zaprvé se specializujeme na dočasné zaměstnávání. Pomáháme klientům, kteří (nečekaně) hledají zaměstnance. Hledáme motivované a kvalifikované zaměstnance, kteří se hodí do dané společnosti. Jedná se o flexibilní řešení, které klientovi nabízí dokonalé pohodlí, protože se postaráme o celý proces plánování a mzdové agendy.

Charlie works inhouse je forma spolupráce, při které zaměstnáváme personál z místa klienta. Nabízíme řešení na míru a snažíme se poskytovat naše služby co nejefektivněji, s co nejnižšími náklady a vysokou návratností. Společně hledáme optimální spojení mezi personálem a pracovní náplní.

Při projektovém servisu přebíráme od zákazníka kompletní (nebo jen část) procesu. Pracujeme jako samostatný dodavatel projektu. Pod naším vedením a dohledem provádí balicí a přebalovací činnosti náš vlastní tým.

Charlie works po celé Evropě

Charlie works po celé Evropě

Snažíme se být nejvýznamnějším partnerem v oblasti řešení zaměstnanosti v Evropě a rozhodně jdeme správným směrem. Z našich kanceláří v Nizozemsku, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku nabíráme zaměstnance z celé Evropy a vysíláme lidi v rámci Nizozemska a do Polska. Jako centrální organizace sdružujeme všechny v jednom týmu a podporujeme všechny naše zaměstnance a klienty v jejich práci.

lokality
Charlie Staffing

Zaměstnanci

V našich kancelářích v Polsku máme speciální pobočku, která se zabývá náborem a výběrem vysoce kvalifikovaných pracovníků. Pracovníci Charlie se zaměřují na talenty s odbornou (BTEC), vysokoškolskou a univerzitní úrovní. Hledání kvalitního zaměstnance je speciální proces, která zaměstnavateli zabere mnoho času. Rozsáhlý proces od náboru a výběru až po přijímací pohovory a odmítnutí zaměstnance vybavíme za vás. Jsme přesvědčeni, že je důležité dobře poznat zaměstnance a klienty, abychom mohli vytvořit dokonalou shodu. Proto věnujeme čas tomu, abychom zjistili, co dělá obě strany šťastnými.

Charlie inovuje

Charlie inovuje

Svět se rychle mění. Proto jsme stále v pohybu. Naši specialisté pracují na nových konceptech každý den. Hledáme příležitosti k rozšíření naší sítě a testujeme inovativní technologie. Přitom máme jediný cíl: usnadnit hledání práce a zaměstnanců.

Careers Charlie works

Careers @ Charlie works

Charlie je osobní, inovativní, spolehlivý, kompetentní, flexibilní a zábavný. Naše základní hodnoty určují naši firemní kulturu. Úsměv na tváři vykouzlíme našim zákazníkům, našim brigádníkům i sobě navzájem. Jste pracovitý člověk, který se chce zaměstnat a přispět k rozvoji společnosti Charlie? Podívejte se na naše aktuální volná pracovní místa zde!

pracovní místa

Dojem z práce v Nizozemsku

Základní hodnoty

"Hrdý sponzor Nizozemské házenkářské asociace!"

házená
Handbal

Seznamte se s naším manažerským týmem

Certifikáty