Vítejte!

Na této stránce najdete informace o práci ve společnosti Charlie works. Jste již zaměstnancem Charlie works? Na této stránce najdete také portál, kde si můžete prohlédnout svůj plat, pracovní rozvrh a školení. Potřebujete pomoc? Charlie supports je tu pro vás.

Charlie Portal

Portál Charlie

Na portálu pro zaměstnance najdete všechny důležité a praktické informace o své práci, jako je pracovní rozvrh, výplatní páska a žádosti o dovolenou.

Portál Charlie
Charlie employees

Práce v Charlie works

Práce přes Charlie works zkrátka znamená, že jako dočasný zaměstnanec budete pracovat pro některého z našich klientů v různých odvětvích. Může to být na delší dobu, ale také na kratší dobu. Záleží na vašich přáních a přáních klienta. Společnost Charlie works se vždy snaží najít pro vás tu nejlepší variantu, abyste mohli každý den chodit do práce s radostí.

Přicházíte pracovat do Nizozemska ze zahraničí? Informace o práci v Nizozemsku najdete na této stránce.

práce v Nizozemsku

Dojem z práce v Nizozemsku

Proces

klienti

Proč Charlie?

V Charlie Works věříme, že práce přispívá k celkovému štěstí. Proto pečlivě nasloucháme vašim přáním a potřebám, abychom vám vždy našli práci, která vám bude dokonale vyhovovat. Tak budete do práce chodit každý den rádi! Charlie works nabízí širokou škálu pracovních míst v různých odvětvích, jako je logistika, výroba, potravinářství a zemědělství. Proto si v nabídce najde každý něco pro sebe a vždy si můžete vybrat, na kterou pozici se přihlásíte.

Pokud se rozhodnete pracovat v Charlie Works, pomůžeme vám v každém kroku. Přivítáme vás s otevřenou náručí a před nástupem obdržíte informační složku a potřebné školení. Pomůžeme vám i poté, co začnete pracovat! Charlie je vám nápomocný a váš job coach je vám vždy k dispozici, pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete s něčím pomoci.

Pokud přicházíte ze zahraničí za prací do Nizozemska, můžeme vám pomoci i v tomto případě. Jsme tu pro vás od dopravy do Nizozemska až po zajištění ubytování.

Charlie pracuje osobně, spolehlivě, kompetentně, inovativně, flexibilně a zábavně. Ideální zaměstnavatel, který se postará o to, abyste našli práci svých snů, a který vám bude vždy stát po boku. Nebojte se, buďte šťastní, stojíme za vámi!

Základní hodnoty

Charlie Fakta

Charlie employees

Podpora

Když začnete pracovat v Charlie works, může pro vás být mnoho věcí nových: cizí země, jiná kultura a nová práce! Abyste byli v klidu a vše proběhlo hladce, bude vás provázet jeden z našich pracovních konzultantů. Pracovní konzultant vás doprovodí do vašeho nového bydliště a bude vaším prvním kontaktním místem v případě dotazů. V případě dalších dotazů se můžete kdykoli obrátit na Charlie supports.

Charlie supports
Charlie employees

Plat

V Charlie Works závisí plat na řadě faktorů. Patří mezi ně typ práce, kterou budete vykonávat, vaše pracovní zkušenosti a absolvované školení nebo certifikace. Vždy budete dostávat vyšší mzdu, než je zákonem stanovená minimální mzda. Mzdu dostáváte každý týden. Všechny výplatní pásky a důležité informace snadno najdete na online portálu pro zaměstnance.

Charlie housing

Bydlení

Když se rozhodnete přijít pracovat pro Charlie works v Nizozemsku, můžete často začít pracovat pro svou společnost velmi rychle. Za tak krátkou dobu může být ale obtížné najít bydlení. Proto vždy nabízíme možnost přijet a bydlet v některé z našich ubytovacích lokalit pro dlouhodobé i krátkodobé pobyty. Dbáme na to, aby vaše cesta trvala co nejkratší dobu a nabízíme vám bydlení co nejblíže vašemu pracovišti.

Charlie Contract

Smlouva

Naše pracovní smlouvy jsou sestavovány na základě fázového systému. To, jakou smlouvu dostanete, závisí na tom, jak dlouho pracujete v Charlie works. Chcete se o jednotlivých smlouvách dozvědět více? Na této stránce najdete další informace. Kliknutím sem získáte další informace o smlouvě.

více informací

Ke stažení

Videa

Co o nás říkají naši zaměstnanci

Hledáte práci?

Přidejte se k týmu! Zaregistrujte se zde.

join us