Märkus

Meie veebisaiti külastades nõustud järgmiste tingimustega.

Veebisait Charlie works on loodud ja koostatud võimalikult hoolikalt. Siiski võib see mõnikord sisaldada valet ja/või puudulikku teavet. Erandjuhtudel ei pruugi veebisait töötada nii nagu peaks. Charlie works ja selle töötajad ei vastuta veebisaidil oleva vale ja/või puuduliku teabe ega veebisaidil olevate viiruste ja/või kahjustusi põhjustava tarkvara eest ega veebisaidi kahjustava kasutamise või (mitte) juurdepääsu eest.

Charlie works jätab endale õiguse muuta veebisaidil tekste, lisada (graafilisi) elemente või teha muid kohandusi. Me teeme seda kvaliteedi parandamiseks, selle kõrgena hoidmiseks ja ajakohastamiseks. Kõik muudatused jõustuvad kohe pärast selle veebisaidile postitamist.

Meie veebisaidi külastamist ja kasutamist reguleerivad eranditult Hollandi seadused. Sellest tulenevad vaidlused esitatakse Hollandi pädevale kohtule.

Selle veebisaidi sisu, nagu tekstid, pildid, fotod, videod, nupud, logod, graafilised elemendid ja tarkvara, on Charlie teoste või nende litsentsiandjate omand ning see on kaitstud Hollandi ja rahvusvaheliste autoriõiguse seadustega. Meie saidi koostis, sisu ja struktuur on autoriõigusega kaitstud. Ühtegi sellist sisu ei tohi ilma juhtkonna eelneva kirjaliku loata mingil viisil reprodutseerida ja/või avalikustada.

Käesolevas lahtiütlemises hõlmab Charlie oma töös ka (juriidilisi) isikuid, kellele see veebisait on mõeldud.

Kui meie saidil esineb probleeme, palume sellest meile teada anda. Anname endast parima, et see võimalikult kiiresti lahendada. Selle veebisaidi kasutamise kohta tekkivate küsimuste või kommentaaride korral võta meiega ühendust aadressil support@charlieworks.eu.