Tere tulemast!

Meie oleme Charlie works ja oleme sinu partnerid personaliotsingutel.
Toetame sind kõikides väljakutsetes, mis on seotud kogu tööprotsessiga.
Aitame leida just sinu ettevõttele sobiva töötaja.

Kas sinu ettevõte vajab töötajaid või soovid lihtsalt rohkem informatsiooni?

Jäta meile oma andmed ja meie kontohaldur võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Kontaktandmed

  kliendid

  Miks Charlie?

  Our focus is on recruitment and temporary employment, which makes it our specialty to look for talent you can count on and that suits your organisation. We do this with an eye for detail and a personal and fun approach. Your job vacancies are in good hands with our team of experienced recruiters who can deploy people from our large international network. We are the quality partner that will offer support at the right moment. We make an important contribution to the entire temporary employment process and are recognized as a natural recruitment partner who uses a refreshing approach.

  Soovime olla oma klientide ja ajutiste töötajate jaoks alati olemas, pakkudes neile täispaketti. Me saame toetada kogu tööprotsessi, alates personaliteenustest kuni nõustamiseni viimaste arengute osas tööturul.

  Ajutiste töötajate jaoks on meil olemas üle 3000 magamiskoha koos Charlie elamispindade meeskonnaga, kes hoolitsevad kolimise, remondi ja külaliste tervitamise eest. Ajutiste töötajate töölesõidukulusid ei pea nad ise kandma, nad varustatakse jalgratta või vahel ka autoga.

  kliendid

  Valdkonnad

  Charlie works tegutseb erinevates valdkondades, nagu logistika, põllumajandus, toiduainetööstus, ehitus ja tehnoloogia. Tänu oma paindlikkusele ja uuenduslikkusele saame pakkuda personaalseid lahendusi erinevates valdkondades, mis sobivad sinu ettevõttega. Tõstukijuhist kasvuhoonetöötajani ja masinaoperaatorist tellimuste korjajani. Vajad sa ühte ajutist töötajat või 600 hooajalist töötajat, me saame sind aidata!

  Ajutine töökoht

  Ajutine töökoht

  Ajutine töö on ideaalne, kui klient soovib meeskonda laiendada, kuid ei tea veel, kui kauaks. Seda saab kasutada ootamatute personalivajaduste tippude täitmiseks või haige töötaja ajutiselt asendamiseks. Meie suures tiigis kala püüdes leiame motiveeritud ja kvalifitseeritud meeskonnamängijaid, kes sobivad seltskonda. Lisaks on renditöö paindlikkus, kuna klient määrab ise, milliseks perioodiks personali vajatakse. Samuti pakume mugavust, hoolitsedes kogu planeerimise ja palgaarvestuse protsessi eest.

  inhouse cw

  Ettevõttesisesed teenused

  Charlie works siseteenus on koostöövorm, mille käigus värbame tööliseid sõltuvalt kliendi asukohast. See võib olla nii täis- kui ka osalise tööajaga töötaja, olenevalt teie nõudlusest.

  Siseteenustega pakume suurklientidele kohandatud lahendusi. Lähtuvalt ettevõtest ja selle protsessidest püüame pakkuda oma teenuseid võimalikult tõhusalt. See tähendab, et leiame kliendiga üheskoos parima võimaluse kulude soodsana hoidmiseks, säilitades samas võimalikult suure tootluse. Seejuures otsime optimaalset vastavust personali tööhõive ja töökoormuse vahel.

  Projectservice CW

  Projektiteenus

  Endapoolse projektiteenusega võtame kliendilt üle kogu (osa sellest) protsessi. See mudel teeb Charlie worksist autonoomse töövõtja. Teeme kliendiga eelnevalt selgeks kokkulepped tarnitava kauba asjus ning ressursside ja masinate võimaliku kasutuselevõtu. Tööle asudes teostab pakkimis- ja ümberpakkimistoiminguid meie enda töötajatest koosnev meeskond, seda meie juhtimisel ja järelevalve all.

  Mida meie kliendid meie kohta räägivad

  Mõned meie suurimad kliendid

  Protsess

  Põhiväärtused

  Kliendiportaal

  Me usume meeskonnatöösse. Seetõttu me ei tööta sinu heaks, vaid töötame sinuga koos. Ja mitte ainult sinuga koos, me aitame pidevalt leida sobivaid lahendusi. Ainult koos saame liikuda edasi.

  login
  Kliendiportaal

  Allalaadimised