Charlie works on Euroopa tööhõiveagentuur, kelle kireks on töö. Charlie works ühedab motiveeritud töötajad klientidega, et leida oma klientidele alati sobivaid lahendusi. Meie eesmärk on muuta töö kõigi jaoks natuke lihtsamaks ja lõbusamaks.

Ära muretse, ole rõõmus, me oleme sinu jaoks olemas.

Charlie Over ons

Mida me pakume

Meil on tugev meeskonnatunne ja usume, et töö tegemisel on väga oluline koostöö. Me aitame klientidel saavutada veatuid tööprotsesse. Selle saavutamiseks pakume täiendavat töövõimet ja täiustusi. Lisaks anname nõu ja pakume püsivat tuge, et meie koostööst saaksid kõik maksimaalse kasu. Töötame erinevates valdkondades, nagu näiteks logistika, põllumjandus ja toiduainetööstus. Kuid ajutises tööhõivevaldkonnas loovate tegijatena oleme paindlikud ja pakume personalilahendusi ka teistes valdkondades.

Usume, et töökoha omamine aitab kaasa õnnele. Seetõttu on meie jaoks oluline kvalifitseeritud ja motiveeritud meeskonnamängijad sobitada õigetesse ettevõtetesse. Abistame neid ka töökohaväliselt ja toetame oma inimesi.

kliendid

Mida me pakume

Charlie works pakub mitmeid koostöövõimalusi. Esiteks oleme spetsialiseerunud ajutistele töökohtadele. Aitame kliente, kes otsivad (ootamatult) uusi töötajaid. Otsime motiveeritud ja kvalifitseeritud töötajaid, kes ettevõttesse sobituksid. See on paindlik lahendus, mis pakub klientidele palju mugavust, sest me hoolitseme kogu planeerimise ja palkade eest.

Siseteenustega pakume suurklientidele kohandatud lahendusi. Vaatame ettevõtet ja selle protsesse ning püüame pakkuda oma teenuseid võimalikult tõhusalt. See tähendab, et leiame kliendiga üheskoos parima võimaluse kulude soodsana hoidmiseks, säilitades samas võimalikult suure tootluse. Seejuures otsime optimaalset vastavust personali tööhõive ja töökoormuse vahel.

Projektiteenusega võtame kliendilt üle kogu protsessi (osa sellest). Töötame projekti vältel iseseisva töövõtjana. Meie eestvedamisel ja järelevalve all hoolitseb meie tiim nii pakkimise kui ka ümberpakkimisega seotud toimingute eest.

Charlie works Euroopas

Charlie works Euroopas

Püüame olla Euroopa tööhõivelahenduste pakkujatest silmapaistvaim partner ja liigume kindlasti õiges suunas. Värbame töötajaid üle Euroopa oma kontoritest Hollandis, Poolas, Slovakkias ja Ungaris ning lähetame inimesi Hollandisse ja Poola. Keskse organisatsioonina koondame inimesed ühte meeskonda ja toetame kõiki oma töötajaid ja kliente nende töös.

asukohad
Charlie Staffing

Personal

Meie Poola kontoris on spetsiaalne osakond, mis tegeleb kõrgelt kvalifitseeritud personali värbamise ja valimisega. Charlie personalitöö keskendub kutse-, kolledži- ja ülikoolitasemel talentidele. Hea töötaja leidmine nõuab tööandjatelt palju aega. Me võtame selle laialdase protsessi alates värbamisest ja valimisest kuni tööintervjuude ja äraütlemisteni enda kanda. Usume, et ideaalse sobivuse saavutamiseks on väga oluline tunda nii oma töötajaid kui ka kliente. Selle saavutamiseks leiame selle, mis teeb mõlemad osapooled õnnelikuks.

Charlie uuendab

Charlie uuendab

Tänapäeva maailm on kiirelt muutuv. Seetõttu oleme alati liikvel. Meie spetsialistid töötavad uute kontseptsioonide väljatöötamiseks iga päev. Me avastame uusi võimalusi, kuidas oma võrgustikku laiendada ja katsetame innovaatilisi tehnoloogiaid. Sellega on meil üks eesmärk: hõlbustada töö ja töötajate leidmist.

Careers Charlie works

Careers @ Charlie works

Charlie on personaalne, innovaatiline, usaldusväärne, pädev, paindlik ja lõbus. Meie põhiväärtused määravad meie ettevõtte kultuuri. Me paneme oma kliendid, ajutised töötajad ja üksteist naeratama. Oled sa töökas ja tegus ning soovid aidata kaasa Charlie arengule? Vaata meie vabu töökohti siit!

tööpakkumised

Mulje Hollandis töötamisest

Põhiväärtused

Hollandi Käsipalliliidu uhke sponsor!

käsipall
Handbal

Tutvu meie juhtkonnaga

Sertifikaadid