Tere tulemast!

Sellelt veebilehelt saate informatsiooni Charlie works'is töötamise kohta. Aga ehk juba töötate Charlie works'is? Sellelt lehel leiate ka ülevaate enda palgainfost, töögraafikutest ja kõiksuguste koolituste kohta. Vajate abi? Charlie supports on siin teie jaoks.

Charlie Portal

Charlie portaal

Töötajaportaalis leiate kogu oma tööd puudutava olulise ja praktilise informatsiooni, nagu näiteks töögraafiku, palgalipikud ja puhkusetaotlused.

Charlie portaal
Charlie employees

Charlie works'is töötamine

Charlie works'i jaoks töötamine tähendab lühidalt seda, et teie - ajutise palgatöölisena, saate valida endale sobiva positsiooni erinvatest sektoritest ning töötada ühe meie kliendi jaoks. Seda kas pikemalt või lühemaks ajaks. See oleneb teist kui ka kliendipoolsest soovist. Charlie works püüab alati leida teile parima variandi, et saaksite iga päev rõõmuga tööle minna.

Kas tulete välismaalt Hollandisse tööle? Külastage seda lehte, et saada teavet Hollandis töötamise kohta.

Hollandis töötamine

Mulje Hollandis töötamisest

Protsess

kliendid

Miks Charlie?

Charlie worksis usume, et töö aitab teha õnnelikuks. Seetõttu kuulame tähelepanelikult teie soove ja vajadusi, et leida alati teile ideaalselt sobiv töö. Nii naudite iga päev tööl käimist! Charlie works pakub laia valikut töökohti erinevates sektorites nagu logistika, tootmine, toit ja põllumajandus. Seetõttu leidub midagi igaühele ja saate alati valida, millisele kohale kandideerite.

Kui otsustate töötada Charlie worksis, aitame teid igal sammul. Teid oodatakse avasüli ning enne alustamist saate infokaardi ja vajalikud koolitused. Aitame teid ka pärast tööle asumist! Charlie supports ja teie töökonsultant on alati teie jaoks olemas, kui teil on küsimusi või vajate abi.

Kui tulete välismaalt Hollandisse tööle, aitame teid ka selles. Oleme teie jaoks olemas alates transpordist Hollandisse kuni majutuse korraldamiseni.

Charlie works on isikliku lähenemisega, usaldusväärne, kompetentne, innovatiivne, paindlik ja lõbus. Ideaalne tööandja, kes tagab, et leiate oma unistuste töö ja on alati teie kõrval. Ärge muretsege, olge õnnelikud, me aitame teid!

Põhiväärtused

Charlie faktid

Charlie employees

Tugi

Ku te alustate Charlie works'is töötamist võivad paljud asjad teie jaoks uued olla: välisriik, teistlaadi kultuur ja ka uus töökoht! Selleks, et teile meelerahu pakkuda ja veenduda, et kõik läheb sujuvalt, hakkab teid juhendama meie vilunud töökontsultant. Töökonsultant juhatab teid teie uude elukohta ja hakkab olema küsimuste tekkimisel teie esimene kontaktisik. Kui teil tekib mõni teist sorti küsimus, siis saate alati ühendust võtta Charlie supports'iga.

Charlie supports'iga
Charlie employees

Palk

Charlie worksis sõltub palk mitmest tegurist. Palk oleneb sellest, millist tööd teete, teie töökogemusest ja milliseid koolitusi või tunnistusi olete omandanud. Saate alati rohkem seadusega ette nähtud miinimumpalgast. Teie palka makstakse iganädalaselt. Kõik oma palgalipikud ja olulise teabe leiate hõlpsalt töötajate veebiportaalist.

Charlie housing

Majutamine

Kui soovite reisida Hollandisse ja töötada Charlie works'is, siis selle protsessiga on võimalik väga kiirelt algust teha. Me teame, et lühikese ajaga on üpris raske endale kodu leida. Seetõttu anname teile võimaluse tulla ja elada ühes meie poolt pakutavas eluasemes, olenevalt kas siis pika-või lühiajaliselt. Hoolitseme selle eest, et teie igapäevane tööle minekuks kuluv aeg oleks võimalikult lühike, pakkudes teile elukoha mis on teie töökohale võimalikult lähedal.

Charlie Contract

Leping

Meie töölepingud vormistatakse faasisüsteemi põhiselt. Millise lepingu te saate, oleneb sellest, kui kaua te olete Charlie works'is töötanud. Kas te soovite rohkem teada saada erinevate lepingute kohta? Sellelt veebilehelt leiate rohkem selle kohta rohkem informatsiooni. Lepingu kohta informatsiooni saamiseks vajutage siia.

rohkem informatsiooni

Allalaadimised

Videod

Mida töötajad meie kohta räägivad

Otsid tööd?

Liitu meie meeskonnaga! Registreeru siin.

join us