Tere tulemast!

Oleme rõõmsad, et olete siin ja tahate olla osaks Team Charlie'st! Me teame, et välismaal töötamine võib olla suur otsus. Seega tahame, et tunneksite ennast nagu kodus. Saame aru, et teil on tõenäoliselt tekkinud palju küsimusi. Sellel veebilehel püüame vastata enamlevinumatele küsimustele ja tekitada teis arusaam sellest, milline näeb välja Hollandis töötamine.

Siin ei mainita teie spetisiifilist küsimust? Ärge muretsega, sest Charlie works on teie jaoks alati olemas! Tundke ennast vabalt ja küsige Charlie supports käest kõiki küsimusi, mis teil parasjagu tekivad. Võite seda teha meile helistades, saates meile e-maili või WhatsApp.

Mulje Hollandis töötamisest

Werken in Nederland- Vervoer

Transport Hollandisse

Välismaal töö otsimine ei ole alati nii lihtne. Esimene küsimus mis tekib paljudel: "Kuidas ma Hollandisse saan?" Charlie works aitab teil sihtkohta jõuda näiteks bussiga. Või äkki on teil oma auto või eelistate hoopis reisida lennukiga? Pole probleemi! Otsuse langetate teie.

Werken in Nederland - Huisvesting

Majutamine

Kui soovite reisida Hollandisse ja töötada Charlie works'is, siis selle protsessiga on võimalik väga kiirelt algust teha. Me teame, et lühikese ajaga on üpris raske endale kodu leida. Seetõttu anname teile võimaluse tulla ja elada ühes meie poolt pakutavas eluasemes, olenevalt kas pika-või lühiajaliselt. Hoolitseme selle eest, et teie igapäevane tööle minekuks kuluv aeg oleks võimalikult lühike, pakkudes teile elukoha mis on teie töökohale võimalikult lähedal.

Werken in Nederland - Begeleiding

Nõustamine

Uus töö, uus riik ja uus kultuur.Olles Charlie liige, võib vähese ajaga palju muutuda. Charlie works'is oleme kogenud seda, et meiepoolne nõustamine nii töös kui sotsiaalvaldkonnas on ülimalt oluline. Seega, Charlie supports'iga ja meiepoolsed Töökonsultandid on alati teie jaoks olemas ja on alati valmis aitama, kui teil tekib kas küsimusi või probleeme. Alati võib ka juhtuda, et teile oma töö ei meeldi. Andke meile sellest julgelt teada! Siis otsime sobiva lahenduse, sest Charlie works'il on olemas lai valik vabu töökohti.

Werken in Nederland - Zorgverzekering

Tervisekindlustus

Igal Hollandis elaval ja töötaval inimesel on juriidiline kohustus omada kehtivat tervisekindlustust. See võib aga tekitada teatavat segadust, sest tervisekindlustuse omamine Hollandis ei ole tasuta. Seega, kui otsustate hakata töötama Charlie works'is, siis peate omama kehtivat tervisekindlustust. Mis siis kui teil seda veel ei ole? Me aitaksime teid selles protsessis hea meelega! Charlie works pakub kollektiivset tervisekindlustust läbi HollandZorg'i platformi, seda palgatöölistele kes elavad ajutiselt Hollandis. Põhiline (nominaalne) tasu 2022. aastal on €29,22 nädalas. Võite rohkem lugeda selle tervisekindlustuse kohta this page.

Werken in Nederland - Benodigdheden

Nõuded

Enne Hollandisse elama asumist peate mitmed asjad ennem ära korraldama. Näiteks, teil on vaja pangakontot, et saaksime teile palka maksta. Teil peab olemas ka oma isiklik Burgerservicenummer (BSN). Kas teil pole veel seda? Siis palun võtke ühendust meie Charlie supports'igaja me aitame teid selles! Lõpuks, me kingime teile ka meie eluaseme tervituspaki, mis sisaldab erinevaid vajaminevaid asju, nagu näiteks taldrikut, söögiriistu ja erinevat laadi tähtsat informatsiooni. Kas teil on endiselt küsimusi Hollandisse tööle tulemise kohta? Kirjutage vajadusel meile!

Werken in Nederland - Opleiding

Haridus

Me hindame inimese isiklikku arengut väga. Seetõttu pakume me teile sisseelamisprogrammi kus lühikeste moodulite abil valmistame teid töö ja elu jaoks Hollandis eette. Vajadusel pakume teile ka koolitust , mis teile kui ajutisele palgatöölisele, on väga kasumlik. Näiteks, me pakume Hollandi keele kursuseid nii klassiruumis kui ka internetis. Lisaks on teil võimalus järgida mitmeid koolitusi/arengutreeninguid, nagu näiteks tõstukijuhi koolitused või majasisest hädaolukorras reageerimise treeningut (BHV). Teile pakub huvi ehk terve meie koolituste kataloog? Uurige lähemalt meie veebilehelt.

Charlie portaal
Werken in Nederland - De Nederlandse cultuur

Hollandi kultuur

Nagu võiks arvata, Hollandi kultuur võib teie kodusest kultuurist suuresti erineda. Hollandis peetakse inimese vabadusi ja avatust enesest mõistetavaks. Näiteks on tavapärane tervitada võõraid inimesi tänavatel puhtast viisakusest. Hollandi inimestele on ka igati normaalne ja ka väga tähtis saada tagasisidet ning kriitikat. Ära pelga, et paljusid asju tehakse Hollandlanis kindlaks ajaks kokkulepitud kohtumiste alusel. Hollandlased armastavad enda elu struktureerida. Võrdõiguslikkusel on ka oluline osa Hollandis. Võrdõiguslikkus meeste ja naiste vahel - see et kõik väärivad võrdseid võimalusi, aga ka see, et erinevatest religioonidest inimesed austavad üksteist on olulisel kohal. Hollandlased räägivad võõraste, tuttavate ja naabritega kasutades 'je' ja 'jij'. 'U'-d kasutatakse sageli siis, kui räägitakse endast vanemate inimestega.

Werken in Nederland - Bezienswaardigheden

Kohad mida külastada

Holland on täis ilusaid kohti, mida siin töötamise ajal, külastada. Selleks et teil oleks väike ülevaade nendest, loetleme me mõned:

Otsid tööd?

Liitu meie meeskonnaga! Registreeru siin.

liitu meiega