Charlie works

Állást keres a logisztikai ágazatban?
Akkor gyere és dolgozz konténerépítőként az Action zwaagdijki elosztóközpontjában.
Olvasson többet az álláslehetőségről az alábbiakban.

Az Action konténerépítőjeként az Ön felelőssége, hogy elegendő üres konténer álljon rendelkezésre az új megrendelésekhez. Ön fogja felépíteni a konténereket, és készenlétbe helyezni őket, hogy a következő megrendelésekhez újra meg lehessen tölteni őket. Két különböző műszak van ebben a pozícióban. A reggeli műszak 06:00-kor, a délutáni műszak pedig 15:15-kor kezdődik. A műszakok vége rugalmas. A konténerépítő pozícióban a munkacipő viselése kötelező.
Munkaköri követelmények
  • Fizikailag erős
  • Legalább 18 éves
  • Motivált a kemény munkára
  • Beszél lengyelül, szlovákul, csehül vagy jól beszél angolul.
Foglalkoztatási feltételek
  • Ingyenes vacsora a délutáni műszak alatt
  • Lehetőség teljesítménybónuszra
  • Szabálytalansági pótlék
  • Utazási támogatás 11 km-től
  • Kávé, tea és gyümölcs
Kérdések?

Edyta Nigborowicz készen áll, hogy segítsen Önnek