Charlie works

Élelmiszer-csomagoló gyártói munkatársat keresünk a HelloFresh-hez!
Szeretnél a népszerű ételdobozok gyártósorán dolgozni?
Akkor olvass tovább gyorsan!

Élelmiszer-csomagoló termelési munkásként gondoskodik arról, hogy minden a lehető leggördülékenyebben menjen a gyártósor(ok)on. A napod a koronás eljárással kezdődik, amit követ: kávé! Ezután megmondják, hogy melyik gyártósor(ok)on fogsz dolgozni, és melyik ételhez fogod összegyűjteni az alapanyagokat. Naponta sok ételdoboz készül, és az élelmiszercsomagolás-gyártó munkásként végzett munkáddal gondoskodsz arról, hogy az emberek este ízletes ételeket fogyaszthassanak. A munka kb. 2/3 fokos hűtött környezetben zajlik. A munka rugalmas, ezért könnyen összeegyeztethető az időbeosztásoddal. A hét péntektől keddig tart, és naponta 6 műszak van. A HelloFresh-nél órabérlettel dolgozol. A kellemes és biztonságos munkahelyi légkörnek köszönhetően a kemény munka mellett mindig jut idő egy kis idő a kollégákkal való együttlétre. Ehhez a pozícióhoz munkacipőre lesz szükséged.
Munkaköri követelmények
  • Hosszabb ideig szeretne dolgozni
  • Egész nap tud állni és fizikai munkát végezni hűvös környezetben.
  • Változó műszakban és hétvégén szeretne dolgozni.
Foglalkoztatási feltételek
  • Munkahely, ahol karrierlehetőségek vannak a pozíció és a fizetés terén
  • Ingyenes étkezés a munkanapokon
  • Szükség esetén a Charlie works által szervezett szállítás
  • Utazási támogatás max. 40 km/út: 0,19 €/km, max. havonta 18 nap
Milyen juttatások járnak?

  • Szabadságpótlék: 150%
  • Hétvégi pótlék: 125% (szombat+vasárnap: 18:00 - 00:00 óra)
  • Heti esti pótlék: 110% (kedd, szerda, csütörtök, péntek: 00:00 - 06:00 óra)
  • Hétvégi esti pótlék hétvégén: 140% (szo, szo, h: 00:00 - 06:00 óra)
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746