Határozott, rugalmas, gyors és pontos, a fizikai munkát kedvelő kollégát keresünk ügyfelünk, a gumiabroncsok forgalmazásában vezető európai vállalat konténerrakodó csapatába.

Te vagy az igazi?

Olvasson tovább!

A konténerrakodó feladata a gumiabroncsok hatékony berakodása a szállításhoz szükséges konténerekbe. Ez a munkakör magában foglalja az 5 és 15 kg közötti gumiabroncsok nehéz emelését, a termékek óvatos kezelését és a gyors tempójú környezetben való munkavégzést. Az ideális jelöltnek raktári munkában szerzett tapasztalata van, különösen a nagy vagy terjedelmes áruk, például gumiabroncsok rakodásában és rögzítésében. A rakodás futószalagokon keresztül, párban történik: az egyik személy a futószalagra helyezi a gumiabroncsokat, míg a másik leveszi a futószalagról a gumiabroncsokat, és megfelelően elhelyezi őket a konténerekbe. A munkát három műszakban szervezik, a következő kezdési időpontokkal: 06:00, 14:00 vagy 22:00 óra. Az első műszakban szombaton is van lehetőség plusz órák ledolgozására. A biztonsági cipő viselése kötelező ebben a munkakörben.
Munkaköri követelmények
  • Beszéli a kommunikációs angol nyelvet
  • Korábbi tapasztalattal rendelkezik a logisztikai ágazatban
  • Megfelelő fizikai állóképességgel rendelkezik a munka elvégzéséhez.
  • motivált és lelkes
  • Ön csapatjátékos
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • 3,26 EUR/óra műszakpótlék
  • Nehéz munkáért járó juttatás
  • Ingyenes kávé és tea
  • Egy év munkaviszony után lehetőség további bónuszra a teljesítmény függvényében.
Pontosság, együttműködés, részletek kezelése, fegyelmezettség, kitartás, kitartás
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek