Charlie works

Izgalmas feladatot keres egy elismert vállalatnál?

Van valamink az Ön számára! Olvasson tovább!

Nyúlványos targoncavezetőként a raktáron belüli belső szállításról gondoskodik. Ez magában foglalja a megrendelések előkészítését a szállításhoz és a beérkező áruk ömlesztett helyekre történő szállítását. Mindezt kritikus hozzáállással közelíted meg, és biztosítod, hogy az áruk biztonságosan, sérülésmentesen és időben a tervezett helyre kerüljenek. Biztonságosan és pontosan dolgozol, és ez a munka a 18-20 Celsius-fokos hőmérsékleten tartott raktárunkban történik. Szükség esetén segítesz a komissiózási tevékenységekben és az áruk be- és kirakodásában. A kollégákkal együtt hozzájárulsz a kellemes munkahelyi légkörhöz, és együtt gondoskodtok arról, hogy a nap végére minden feladatot elvégezzünk. A munka első műszakban, 07:00 és 16:00 között történik, egy óra szünettel. A munkavégzéshez biztonsági cipő kötelező.
Munkaköri követelmények
  • Beszél angolul (kötelező)
  • Ügyfélközpontú, rugalmas hozzáállás, a minőségi szolgáltatás nyújtására összpontosítva.
  • Vezérelt és proaktív munkamódszerrel rendelkezik.
  • Elismert nyúlványos targoncás képesítéssel és legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezik.

Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • 150%-os hétvégi juttatás (ha hétvégén kell dolgoznia)
Pontosság, Kritikus, A részletekkel való bánásmód, Önirányítás
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek