Lakberendezési ágazatban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk raktáros munkatársat De Lierbe!

Ön egy igazi kemény munkás, aki motivált, hogy a teherautók időben kiürüljenek, és hajlandó naponta mindent megtenni a megrendelések befejezéséért, hogy a sofőrök másnap időben el tudjanak indulni?

Ügyfelünk számára a munka iránti elkötelezettség és a tiszta munkamorál a legfontosabb szempont. A csapat készen áll arra, hogy mindent megtanítson neked, és szórakoztatóvá tegye a munkádat, amennyiben hajlandó vagy tisztességesen végezni a munkádat, és fejlődni a pozícióban. Néhány a fő feladataid közül a következő lenne:
  • Teherautók kirakodása és berakodása
  • Rendelések komissiózása
  • A megrendelések előkészítése a következő napra
  • Vezetés oda-vissza a 4 helyszín között, ahol a bútorokat tárolják
Munkaköri követelmények
  • B kategóriás vezetői engedély birtokában
  • Beszél angolul
  • Motivált személyiség
  • ambiciózus vagy
  • Jó fizikai állapotban van a nehéz munka elvégzéséhez.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Biztonságos és kellemes munkakörnyezet
  • Egy műszakban történő munkavégzés 08:00 és 17:00 között egy óra szünettel
Skill
Együttműködés, kitartás, önirányítás
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek