Charlie works

Van egy nagyszerű álláslehetőségünk!
Eljössz és átnézed a bevallásokat az Actionnél?
Segíts nekünk értékelni a bolti bevallásokat, olvass tovább gyorsan!

A visszáru osztály munkatársaként egy összetartó csapattal együtt az üzletekből visszahozott, guruló ketrecekben lévő árukat tartalmazó teherautók kirakodásáért leszel felelős. Feladataid közé tartozik az áruk műanyag fólia, karton, visszavitt törött cikkek és feldolgozandó hulladékok szortírozása. Ezenkívül kartonnal és fóliával teli göngyölegeket tolsz a szállítószalaghoz, és a kartont vagy a fóliát a szállítószalagra tolod, valamint eltávolítod a göngyölegekről a zárófóliát vagy a szalagot. Átlagosan heti 38 órát fog dolgozni. Két műszak van: az első 06:00-kor, a második 13:00-kor kezdődik. A munkaidő vége rugalmas. Szombatonként csak reggeli műszak van. Az akció óraátmenettel működik. Ezen kívül a munkacipő viselése kötelező.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 18 éves vagy
  • Csapatjátékos vagy
  • Beszélsz angolul vagy hollandul
  • Hosszabb ideig szeretnél dolgozni
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Ingyenes étkezés a délutáni műszakban, ingyenes kávé és tea
  • Utazási támogatás 11 km-től felfelé
  • További juttatások: 125% 20:00 és 24:00 óra között, és 150% 00:00 és 06:00 óra között.
Kérdések?

Edyta Gradowska készen áll, hogy segítsen Önnek