Vezetőképes raktári asszisztenst – sofőrt keresünk az Action in Echt vállalathoz.
Érdekel?
Akkor olvassa el gyorsan az állásajánlatot!

Raktári asszisztensként - sofőrként olyan munkát kapsz, ahol valóban nélkülözhetetlen vagy! Gondoskodsz arról, hogy az új rendelés a leendő ömlesztett helyeken targoncával kerüljön elhelyezésre. A raklapgyűjtőhöz hasonlóan egy dupla raklapos targoncát fogsz vezetni, és gondoskodsz arról is, hogy a termékeket beolvassák. A munkavégzés során kötelező a munkacipő viselése. A tapasztalat előnyt jelent! De mindenekelőtt fontos a munkakedv! Átlagosan heti 38 órát fog dolgozni. Két műszak van: az első 06:00-kor, a második 15:15-kor kezdődik. A befejezési időpontok rugalmasak. Szombatonként csak reggeli műszak van. Az akció óraátmenettel működik. Ezenkívül kötelező a munkacipő viselése.
Munkaköri követelmények
  • Ön megalapozott és szilárd hozzáállással rendelkezik
  • Egy adag kitartást tartasz szem előtt, és a biztonságos munkavégzés a legfontosabb számodra.
  • Hosszabb időre keres állást
  • Beszél lengyelül, szlovákul, csehül vagy jól beszél angolul.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Bónuszok
  • Ingyenes étkezés
  • További juttatások: 125% 20:00 és 24:00 óra között, és 150% 00:00 és 06:00 óra között.
Kérdések?

Charlie készen áll, hogy segítsen Önnek