Egy nagy ridderkerki logisztikai vállalat számára keresünk olyan munkatársakat, akik Crossdockerként szeretnének dolgozni.
További információkért olvassa el az álláshirdetést!

Crossdockerként a kézbesítőszolgálatoktól érkező csomagok feldolgozásáért leszel felelős. Ez magában foglalja a csomagolást és az újracsomagolást. A csomagokat továbbá szét kell válogatni és elő kell készíteni a szállításhoz. Crossdockerként 06:00-15:00 vagy 07:00-16:00 közötti műszakokban fogsz dolgozni 60 perces szünetekkel. A munkacipő viselése kötelező ebben a pozícióban.
Munkaköri követelmények
  • Beszél angolul (alapszinten)
  • Jó fizikai állapotban van
  • Motivált vagy a munkára
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • További juttatások:
    • 30%-os juttatás 06:00 és 07:00 között
    • 20%-os juttatás 18:00 és 23:45 között
Skill
Ambitieus
Kérdések?

Marta Mroczek készen áll, hogy segítsen Önnek