Állást keres mint Orderpicker? Akkor nézze meg ezt az álláslehetőséget egy nagy logisztikai vállalatnál Bornban!

Mint Orderpicker ennél a nagyvállalatnál a termékek raktárban történő összegyűjtéséért vagy felelős. A megrendeléseket raklapkocsival szeded össze, majd raklapokra helyezed őket. Ez magában foglalhat nehezebb nyomtatókat is. Két műszak van: 07:00 - 16:00 és 11:00 - 20:00 óra között, napi 1 óra szünettel. A munka megkezdése előtt alá kell írnod a vállalat "nyilatkozatát a viselkedésről". A munka első hete után VOG-ot kell kérvényeznie (ha még nem rendelkezik ilyennel). Ennek költségeit a vállalat megtéríti.
Munkaköri követelmények
  • Beszél hollandul vagy angolul (legalább alapszinten)
  • Tudsz számítógépen dolgozni
  • Fizikailag jó kondícióban van
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek