Logisztikai asszisztenst keresünk egy nagy szupermarketlánc számára Roosendaalban.

További információkért olvassa el az álláshirdetést!

Logisztikai asszisztensként a beérkező áruk kicsomagolása és/vagy szortírozása lesz a feladata. Becsomagolod a termékeket, és előkészíted őket a kiszállításra, beleértve a kimenő megrendeléseket is. A beérkező áruk minőségének ellenőrzése és a megfelelő mennyiség ellenőrzése szintén a feladatai közé tartozik. Gondoskodik arról is, hogy az elosztóközpont rendben és tisztán nézzen ki! 6 részlegre biztosítunk embereket:Rendeléskiszedés - a termékek kiszedése a csuklódon lévő szkennerrel, megkapod a kocsit, a terminál megmondja, hogy melyik helyről hány darabot kell kiszedned. Miután a rendelésed elkészült, elviszed a csomagoló részlegbe. Jó, ha a jelentkezőknek van némi tapasztalatuk a komissiózásban, a munka során sokat kell sétálni. Válogatás - a megrendeléseket a kocsiról egy speciális kagylós szekrénybe kell leválogatnod, hogy a megrendeléseket a vevők számára szétválogasd. Itt nagyon energikus emberre van szükség, a munka nem nehéz, de gyorsan kell végezni. Csomagolás - a megrendelések csomagolása, számítógép és szkenner segítségével dolgozol. A termékeket koldusokba vagy dobozokba kell csomagolnod, és a melletted lévő sorra kell tenned. Alapvető számítógép-használati ismeretekre van szükség, és ez olyan munka, amelyet némi tempóval kell végezni. Szállítmányozás - Általában dobozok emelését jelenti egy csúszdáról a raklapra. A dobozokat megfelelően kell a raklapra rakni, majd egy zárógéphez vezetni. A munka sokszor ugyanazoknak a dolgoknak az ismétléséből áll. Ez a munka általában egész nap ugyanaz. Az emberek felveszik a dobozokat, és raklapokra rakják őket. A munkát nem nehéz megérteni, ezért nem szükséges, hogy a dolgozó magas szinten beszéljen angolul. Fontos, hogy a dolgozó tudja, hogy általában minden nap ugyanazt a munkát kell ismételnie. Néha nehéz dobozokról van szó, ezért nem árt némi erőnlét. Általában férfiak végzik ezt a munkát. Az EPT-t vagy ECE-t nem gyakran vezetik, így ehhez nem szükséges jogosítvány. Visszáru - a vásárlóktól érkező visszaküldések intézése. Annak eldöntése, hogy a termékek visszakerülhetnek-e a raktárba, vagy kidobhatjuk őket, és még mindig alacsonyabb áron adjuk el őket. Állandó munka, egy helyen. Számítógéppel, szkennerrel való munka, angol nyelvtudásra van szükség. Készletellenőrzés - annak ellenőrzése, hogy a tényleges "készlet" megegyezik-e a rendszerben lévő adatokkal. A termékek pozíciójának átrendezése a raktárban. A munka két műszakban történik, reggeli műszak 06:00-14:15 között, délutáni műszak 15:15-23:30 között. A műszakok hetente változnak.
Munkaköri követelmények
  • Pontosan dolgozol és megoldásorientáltan gondolkodsz.
  • Adminisztratív szempontból erős vagy.
  • Stressztűrő vagy, szilárdan állsz a lábadon, előre gondolkodó és helikopteres szemléletű ember vagy.
  • Széleskörű tapasztalattal rendelkezik az MS Office csomaggal, és az SAP-val kapcsolatos tapasztalat előny.
  • Rugalmas vagy, és nem okoz gondot számodra a munkaidő módosítása vagy a más osztályokon dolgozó kollégáidnál korábbi kezdés.
  • A holland és az angol nyelvet szóban és írásban is jól beszéli.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
Skill
Pontosság, fegyelem, rugalmasság
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek