Szeretnél raktári asszisztensként dolgozni a Van der Helmnél Den Hoornban?
Olvassa el ezt az állásajánlatot további információkért!

A Van der Helmnél raktári asszisztensként számos fontos feladatot fog ellátni a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében. Feladataid közé tartozik a rendelések komissiózása, a termékek összegyűjtése és rendszerezése az ügyfelek megrendelései alapján. Felelős vagy továbbá a termékek hatékony egymásra helyezéséért a raktározási hely optimalizálása érdekében. Ezenkívül előkészíted a divatanyagokat a szállításhoz, és gondoskodsz arról, hogy minden megfelelően legyen becsomagolva, és készen álljon a vevőknek történő szállításra. E feladatok mindegyike kulcsfontosságú a szervezett és hatékony raktári környezet fenntartásához. A munkaidőd 07:00-tól 16:00-ig tart, és naponta 1 óra szünetet tartasz. Ehhez a pozícióhoz munkacipőt fogsz viselni.
Munkaköri követelmények
  • Beszél angolul (alapszinten)
  • Rugalmas vagy
  • Kitartásról tesz tanúbizonyságot
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Állandó foglalkoztatás lehetősége
Skill
Ambiciózus, kitartás
Kérdések?

Nikoleta Krausova készen áll, hogy segítsen Önnek