Jelenleg elkötelezett és szorgalmas embereket keresünk a Van der Helm csapatába konténer kirakodóként!

A Van der Helm raktári munkatársaként számos különböző feladatot kell ellátnia. Például a divatanyagok komissiózása, rakodása és szállításra való előkészítése. A munkaidőd 07:00 és 16:00 óra között tart, és naponta 1 óra szünetet tartasz. Ehhez a pozícióhoz munkacipőt viselsz.A fő feladataid a következők lesznek:
  • Az áruk pontos és hatékony kirakodása a szállító konténerekből.
  • A beérkező szállítmányok ellenőrzése és ellenőrzése a csomagolási listák vagy a manifesztek alapján.
  • A termékek szétválogatása, címkézése és rendszerezése a vállalati szabványoknak megfelelően.
  • Targoncák, raklapemelők és egyéb berendezések kezelése a termékek mozgatásához.
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása a biztonsági irányelvek és eljárások betartásával.
  • Hatékony kommunikáció a csapattagokkal és a felettesekkel a szállítmányok részleteiről és az esetleges eltérésekről.
  • Segítsen a leltárellenőrzésben és a készletgazdálkodási tevékenységekben.
  • A felettes által kijelölt további feladatok elvégzése.
Munkaköri követelmények
  • Ön készen áll arra, hogy csatlakozzon a Van der Helm csapatához: A korábbi raktározási vagy logisztikai tapasztalat előny, de nem kötelező.
  • Képesnek kell lennie nehéz tárgyak emelésére és hosszabb ideig tartó fizikai munkavégzésre.
  • Fontos számodra az erős figyelem a részletekre és a pontosságra.
  • Az alapvető matematikai és olvasási készségek is hozzátartoznak ahhoz, amit te magaddal hozol.
  • Jó kommunikátor vagy, és jól tudsz csapatban dolgozni.
  • Hajlandó vagy változó hőmérsékleten és időjárási körülmények között dolgozni.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
Skill
Ambiciózus, kitartás
Kérdések?

Marek Kraus készen áll, hogy segítsen Önnek