Állást keres a logisztikai ágazatban? Jöjjön és dolgozzon konténerépítőként az Action-nél az Echt-i elosztóközpontban. Olvasson többet az alábbiakban az álláslehetőségről.

Az Action konténerépítőjeként az Ön felelőssége, hogy elegendő üres konténer álljon rendelkezésre az új megrendelésekhez. Konténereket építesz, és előkészíted őket, hogy a következő megrendelésekhez újra meg lehessen tölteni őket. Ebben a pozícióban két különböző műszakban dolgozhatsz. A reggeli műszak 06:00 órakor, a délutáni műszak pedig 15:15 órakor kezdődik. A műszakok végeztetési ideje rugalmas. A konténerépítő pozícióban a munkacipő viselése kötelező.
Munkaköri követelmények
  • Fizikailag erős
  • Legalább 18 éves
  • Motivált a kemény munkára
  • Beszél lengyelül, szlovákul, csehül vagy jól beszél angolul.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • A délutáni műszak alatt ingyenes esti étkezést kapsz
  • Lehetőség teljesítménybónuszra
  • További juttatások: 125% 20:00 és 24:00 óra között, és 150% 00:00 és 06:00 óra között.
  • Utazási támogatás 11 km-től
  • Kávé, tea és gyümölcs
  • Karrier- és képzési lehetőségek

Kérdések?

Edyta Gradowska készen áll, hogy segítsen Önnek