Érdekli az üvegházi munka és szívesen csatlakozna csapatunkhoz?

Olvassa el az alábbi állásajánlatot!

Elkötelezett és részletorientált termelési munkatársat keresünk csapatunkba, aki a cserepes növények tisztításában és csomagolásában vesz részt. Ebben a munkakörben kulcsszerepet fog játszani abban, hogy cserepes növényeinket megtisztítsuk, becsomagoljuk és előkészítsük a vevőinknek történő szétosztásra. Ha szenvedélyesen szereted a növényeket, szeretsz gyors tempójú környezetben dolgozni, és nagy figyelmet fordítasz a részletekre, akkor ez lehet a tökéletes feladat számodra! A munka egy, napi műszakban történik. A munkacipő viselése kötelező ebben a szerepkörben.
Munkaköri követelmények
  • Kommunikatívan beszél angolul
  • Részletorientált vagy, és nagy figyelmet fordítasz a munkahelyi higiéniára.
  • Előny, de nem feltétel a termelési, raktári vagy növényápolási környezetben szerzett korábbi tapasztalat

Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás

Skill
Rugalmas
Kérdések?

Marek Piatek készen áll, hogy segítsen Önnek