Szeretne vámügyi tanácsadóként dolgozni a Van der Helm nagy logisztikai vállalatnál? Olvassa el ezt az állásajánlatot további információkért!

Vámügyi tanácsadóként Ön felel a vámügyi akták pontos és időben történő kezeléséért, és önállóan dolgozik az összes adminisztratív tevékenység felügyeletéért, a jogi és osztályvezetői iránymutatásoknak megfelelően. A vámügyi csoportvezetőnek jelentve, feladatai közé tartozik a megrendelések és az új ügyfelek ellenőrzése, az e-kereskedelmi megrendelések feldolgozása, a havi zárások kezelése, valamint a vám- és adóügyi engedélyek kezelése. Rendszeresen felülvizsgálja a vámfájlokat, a vámáru-nyilatkozatokat és a kapcsolódó pénzügyi adatokat a pontosság biztosítása érdekében, valamint előkészíti és kérelmezi a szükséges igazolásokat, engedélyeket és fellebbezéseket. Ebben a szerepkörben a vámalakiságokkal és az ágazaton belüli fejleményekkel kapcsolatos belső és külső érdekelt felekkel való kapcsolattartást végzi. A vámszabályok naprakészsége kulcsfontosságú, és Ön tájékoztatja a kollégákat a változásokról. Ezen túlmenően elvárás lesz, hogy azonosítsa a folyamatok javításának lehetőségeit, és javaslatokat terjesszen a vámügyi csoportvezető elé. Biztosítani fogja a vámfolyamatok következetes kezelését, tanácsot ad az összes érintett félnek, és betartja a megállapított eljárásokat és tanúsítványokat. Ez a szerep erős figyelmet igényel a részletekre, a vámszabályok alapos ismeretét, valamint a több feladat meghatározott határidőn belüli kezelésének képességét.
Munkaköri követelmények

  • MBO munka- és gondolkodási szintje van;
  • Ön rendelkezik nyilatkozattevői oklevéllel;
  • Jól beszéli és írja a holland és az angol nyelvet;
  • Jól ismeri a Microsoft Office 365 programot;
  • Nincs 9-től 5-ig tartó mentalitása;
  • Ügyfélközpontú vagy;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik;
  • B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik;
  • Stressztűrő, bevállalós és rugalmas vagy.

Foglalkoztatási feltételek
  • Fizetési tartomány €3000,- és €4000,- bruto között
  • 8%-os üdülési támogatás
  • Nyugdíjprogram
  • évi 25 szabadság
Kérdések?

Yulia Gurevich készen áll, hogy segítsen Önnek