Charlie works

Szeretne vámáru-nyilatkozattevőként dolgozni a Van der Helm nagy logisztikai vállalatnál? Olvassa el ezt az állásajánlatot további információkért!

A tevékenységek növekedése miatt teljes munkaidős vámáru-nyilatkozattevőt keresünk den hoorn-i kirendeltségünkre. Vámáru-nyilatkozattevőként Ön tartja a kapcsolatot mind a belső, mind a külső érdekelt felekkel. A pozícióban fontos az ügyfélközpontú és kereskedelmi hozzáállás. Ezenkívül pontos és analitikus vagy. Felismeri és jelzi a kockázatokat, és a meglévő eljárásokon belül fejlesztési javaslatokat tesz. Ön nem problémákban, hanem megoldásokban gondolkodik a jogszabályok keretein belül. Vámárbejelentőként Ön csapatjátékos, aki önállóan is képes dolgozni. Vámáru-nyilatkozattevőként változatos munkát kínálunk egy növekvő családi vállalkozásban. Átlátható és barátságos szervezet vagyunk, ahol fontosnak tartják a kollegiális munkakörnyezetet. Rugalmas munkahelyekkel és egy új, szépen berendezett irodával gyorsan jól fogja érezni magát! Megkapja a bizalmat és a szabadságot, hogy saját döntéseket hozhasson. A továbbképzés jót tesz Önnek és jót tesz vállalatunknak: ezért ösztönözzük a szakterületén belüli továbbképzést! Ezen kívül jó fizetést, utazási támogatást, 25 nap szabadságot, 8,33%-os szabadságpénzt és nyugdíj-felhalmozási lehetőséget kínálunk. És ne feledkezzünk meg a mindig vidám munkahelyi italokról és az éves külföldi céges kirándulásról sem!
Munkaköri követelmények
  • Az MBO munka- és gondolkodási szintjét tartod;
  • Nyilatkozattevő oklevéllel rendelkezik;
  • Jól beszéli a holland és az angol nyelvet szóban és írásban;
  • Jól ismeri a Microsoft Office 365 programot;
  • Jó kommunikációs készségről tesz tanúbizonyságot
Foglalkoztatási feltételek
  • Fizetési tartomány €3000,- és €4000,- bruto között
  • 8%-os üdülési támogatás
  • Nyugdíjprogram
  • évi 25 szabadság
Kérdések?

Yulia Gurevich készen áll, hogy segítsen Önnek