Charlie works

Aalsmeer-i ügyfelünk számára keresünk motivált munkatársakat az áruátvételi osztályra.

Érdekli?
Akkor olvasson gyorsan tovább!

Az áruátvételi részleg az, ahol ügyfelünk megkapja az összes alkatrészt, hogy elkészítse a az üvegház berendezési tárgyainak előkészítése. Miután a termékek a gyártósoron vannak, az Ön feladata a válogatásuk, a párosításuk vagy az olyan egyszerű feladatok elvégzése, mint a tisztítás, hogy biztosítsa a további termelésre való előkészítésüket. Amikor a termékek készen állnak, visszateszed őket a gyártósorra. Ez egy nagyon speciális részekkel végzett munka, ezért nagy figyelmet igényel a részletekre, összpontosítást és precíz munkát. Két műszakban fogsz dolgozni: a reggeli műszak 07:00-tól, a második műszak 17:00-tól. Általában az első műszakban van a munka, de ha sok a munka, akkor a második műszakot is behívják.
Munkaköri követelmények
  • Beszéli a kommunikációs angol nyelvet
  • Részletorientált vagy
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
Skill
Pontosság, együttműködés, pontosság, eredményorientáltság
Kérdések?

Marek Kraus készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746