Charlie works

Szeretné erősíteni a HelloFresh Inbound részlegét?
Akkor gyere és dolgozz Inbound munkatársként.
Mi téged akarunk!
Olvasson tovább!

Inbound Clerkként a termékek gyártásra való előkészítéséért lesz felelős. Amikor az áruk megérkeznek a teherautókkal, kirakodják őket, majd a termékeket beviszik a rendszerbe. Ezután a raktárba kerülnek, és megkezdődik a termelés. Az árukat ezután igény szerint kocsikkal hozzák a gyártósorra. Minden tevékenységet rögzít a rendszer. A munkanapok péntektől keddig tartanak. A szerda és a csütörtök mindig szabad. A pénteki, szombati és vasárnapi műszakok szépen korán kezdődnek: 03:00 vagy 04:00 óra éjjel. Így korán végzel és délután szabad vagy! Hétfőn és kedden a műszakok reggel 07:00 vagy 09:00 órakor kezdődnek. A HelloFresh-nél órabérlettel fogsz dolgozni, és ehhez a pozícióhoz munkacipőre lesz szükséged.
Munkaköri követelmények
  • Egész nap állhat és fizikai munkát végezhet hűvös környezetben.
  • Beszél angolul vagy hollandul
  • Jól tudsz számolni
  • Logisztikai tapasztalat előnyt jelent
  • Tapasztalatod van az EPT meghajtásban
  • Tudsz iPaddel dolgozni
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Ingyenes étkezés a munkanapokon
Milyen juttatások járnak?

  • Szabadságpótlék: 150%
  • Hétvégi pótlék: 125% (szombat+vasárnap: 18:00 - 00:00 óra)
  • Heti esti pótlék: 110% (kedd, szerda, csütörtök, péntek: 00:00 - 06:00 óra)
  • Hétvégi esti pótlék hétvégén: 140% (szo, szo, h: 00:00 - 06:00 óra)
Skill
Accuratesse
Kérdések?

Anita Fabian készen áll, hogy segítsen Önnek