Charlie works

Raktári asszisztensi állást keres Bodegravenben?
Olvassa el az alábbi állásajánlatot!

Cross-dock ügyintézőként Ön meghatározó szereplője vállalatunknak. Felelős vagy a teherautók elektromos raklapkocsikkal történő be- és kirakodásáért. Ellenőrzöd az árukat, és gondoskodsz arról, hogy azok időben készen álljanak a feladásra. Az Ön erőfeszítéseinek köszönhetően az élelmiszertermékek szállítása hatékonyan történik. Biztonságosan és pontosan dolgozol, és biztosítod, hogy a megrendeléseket hiánytalanul ki tudjuk szállítani ügyfeleinknek. Ebben a munkakörben főként az üzemi területen, 3 Celsius-fok körüli hőmérsékletű, klimatizált környezetben fogsz dolgozni.
Munkaköri követelmények
  • Hajlandó vagy hűvös, körülbelül 3 Celsius-fokos környezetben dolgozni.
  • Ön teljes munkaidőben rendelkezésre áll
  • Legalább egyéves logisztikai környezetben szerzett munkatapasztalattal rendelkezik.
  • Van EPT/LSE/stacker vezetési tapasztalata.
  • Nem okoz gondot az esti és éjszakai munkavégzés, 18:00/19:00 órai kezdéssel.
  • Kézi szkennerrel szerzett tapasztalat előny
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Versenyképes fizetés és munkakörülmények, a TLN CAO-nak megfelelően a hivatásos árufuvarozásra vonatkozóan
  • Éjszakai műszakpótlék a TLN CAO-val összhangban
  • Munka egy dinamikus, nemzetközi logisztikai szolgáltatónál
  • Kötetlen munkahelyi légkör, professzionális szervezet és motivált kollégák. Egy lelkes és fiatalos csapatban dolgozhatsz egy növekvő szervezetben.
Pontosság, Innovatív, Alkalmazkodóképesség, Határozott, Önvezető
Kérdések?

Charlie készen áll, hogy segítsen Önnek