Charlie works

Szeretne a Van der Helm nagy logisztikai vállalatnál HLO komissiózóként dolgozni? Olvassa el ezt az állásajánlatot további információkért!

HLO komissiózóként az a fő feladatod, hogy magas helyekről szedd fel a megrendeléseket. Egy speciális HLO-kocsit használsz, amely segít elérni a magas polcokon lévő árucikkeket. Fontos, hogy rendelkezzen HLO-bizonyítvánnyal, mert ez mutatja, hogy tudja, hogyan kell biztonságosan és helyesen használni ezt a targoncát. Egy modern raktárban fogsz dolgozni, ahol fontos, hogy gyorsan és pontosan végezd a munkádat. Ehhez a munkához tanúsított munkacipőt kell viselned, hogy biztonságban és kényelmesen dolgozhass munka közben.
Munkaköri követelmények
  • rendelkezik HLO-tanúsítvánnyal, vagy hajlandó megszerezni azt.
  • Rugalmas vagy
  • Beszélő szintű holland, angol és/vagy lengyel nyelvtudással rendelkezik.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Modern logisztikai környezetben való munkavégzés
  • Kantin, ahol ételt és italt kaphatsz
Skill
Rugalmas, őszinte
Kérdések?

Marta Mroczek készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746