Keményen dolgozik és a logisztikai ágazatban szeretne dolgozni?
Olyan személyt keresünk, aki konténer kirakodóként szeretne dolgozni az Actionnél.
Olvasson többet az alábbiakban az álláslehetőségről.

Konténer kirakodóként az Actionnél a teherautókról vagy tengeri konténerekből érkező termékek konténerekből történő kirakodásáért leszel felelős. A konténerek kirakodásához kocsit használsz. Ezzel raklapokra pakolod az árukat. Ez a munka kemény munkát és erős fizikai kondíciót igényel. Konténer kirakodóként az Actionnél két különböző műszakban dolgozhatsz. A reggeli műszak 06:00-kor, a délutáni műszak pedig 15:15-kor kezdődik. A befejezési időpontok rugalmasak. Ehhez a pozícióhoz munkacipő szükséges.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 18 éves
  • Fizikailag erős
  • Beszélsz lengyelül, szlovákul, csehül vagy jól beszélsz angolul.
  • Motivált a kemény munkára
  • Hosszabb ideig szeretne dolgozni
Foglalkoztatási feltételek
  • Ingyenes vacsora a délutáni műszak alatt
  • Lehetőség teljesítménybónuszra
  • Szabálytalansági pótlék
  • Utazási támogatás 11 km-től
  • Kávé, tea és gyümölcs
Kérdések?

Edyta Nigborowicz készen áll, hogy segítsen Önnek