Charlie works

Tapasztalt és motivált konténer kirakodókat keresünk Moerdijk-i ügyfelünk számára!

A munkakör célja a szupermarketláncoknak küldött nem élelmiszeripari termékek konténereinek kirakodása. A munkát párban végzik, és a csapat nyolc főből áll (4 pár). A termékek különböző méretű, akár 50 kg-os csomagokban érkeznek. A cél az, hogy a csapat együtt dolgozzon és segítsék egymást, hogy hatékonyabbá tegyék a munkanapot. A művezető gondoskodik arról, hogy a csapat minden tagja egyenlő arányban részesüljön a napi munkából, és együtt dolgozzon. Ügyfelünk számára a munka iránti elkötelezettség és a tiszta munkamorál a legfontosabb szempont. A csapat hajlandó mindent megtanítani neked, és szórakoztatóvá tenni a munkádat, amennyiben hajlandó vagy jól végezni a munkádat és fejlődni a szerepkörben. Három hónap elteltével teljesítményértékelésre kerül sor, és pozitív értékelés esetén magasabb fizetési fokozatba léphet, amely fizetésemelést is magában foglal. Ön igazán keményen dolgozik, aki motivált, hogy a konténereket időben kiürítse, és hajlandó mindent megtenni azért, hogy a megrendeléseket minden nap elvégezze, hogy a sofőrök másnap időben el tudjanak indulni? Akkor ez a munka neked való!
Munkaköri követelmények
  • Jól beszélsz angolul
  • Motivált és pontos csapatjátékos vagy
  • A fizikai munka nem riaszt el; tudsz emelni és járni
  • Nincsenek pontos egészségügyi problémáid a hátaddal kapcsolatban
  • Raktári tapasztalat előny, de nem feltétel
Foglalkoztatási feltételek
  • Bér + 1,- € nehézségi pótlék
  • Trawel juttatás
Skill
Együttműködés, kitartás, taktikus magatartás
Kérdések?

Marek Piatek készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746