Tapasztalt és motivált konténer kirakodókat keresünk Moerdijk-i ügyfelünk számára!

A munkakör célja a szupermarketláncoknak küldött nem élelmiszeripari termékek konténereinek kirakodása. A munkát párban végzik, és a csapat 12 főből áll (6 pár). A termékek különböző méretű, akár 50 kg-os csomagokban érkeznek. A csapatnak együtt kell dolgoznia és segítenie kell egymást, hogy hatékonyabbá tegyék a munkanapot. A munkavezető gondoskodik arról, hogy a csapat minden tagja egyenlő arányban kapja meg a napi munkát és együtt dolgozzon. Egy műszakban, 07:00-tól 16:00-ig dolgozol, két 30 perces szünettel együtt. A munkavégzés során biztonsági cipő viselése kötelező. Ügyfelünk számára a munka iránti elkötelezettség és a tiszta munkamorál a legfontosabb szempont. A csapat hajlandó mindent megtanítani neked és szórakoztatóvá tenni a munkádat, amennyiben hajlandó vagy jól végezni a munkádat és fejlődni a pozícióban. Egy év múlva teljesítményértékelésre kerül sor, és pozitív értékelés esetén magasabb skálára léphetsz, ami fizetésemelést is magában foglal. Ön igazán keményen dolgozik, aki motivált, hogy a konténereket időben kiürítse, és hajlandó mindent megtenni azért, hogy a megrendeléseket minden nap elvégezze, hogy a sofőrök másnap időben el tudjanak indulni? Akkor ez a munka neked való!
Munkaköri követelmények
  • Jól beszélsz angolul
  • Motivált és pontos csapatjátékos vagy
  • A fizikai munka nem riaszt el; tudsz emelni és járni
  • Nincsenek pontos egészségügyi problémáid a hátaddal kapcsolatban
  • Raktári tapasztalat előny, de nem feltétel
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • 1 € Nehéz munka juttatás
Skill
Együttműködés, kitartás, taktikus magatartás
Kérdések?

Marek Kraus készen áll, hogy segítsen Önnek