Szeretnél Allround raktári alkalmazottként dolgozni egy nagy amszterdami raktárban? Akkor olvasd el ezt az állásajánlatot!

Allroundd raktári alkalmazottként a raktárban a bejövő és kimenő áruk mindenféle aspektusáért felelős. Miután a termékek beérkeztek, feldolgozzák, majd a raktár egy másik helyére szállítják őket. Onnan készítik elő őket a kimenőre. All-round raktári alkalmazottként 3 műszakban dolgozhatsz: az első műszak 07:00-tól 14:30-ig, a második 14:30-tól 22:30-ig, az utolsó műszak pedig 22:30-tól 07:00-ig tart. Munkaruhát és zöld biztonsági mellényt viselsz. A munka megkezdése előtt alá kell írnod a vállalat "nyilatkozatát a viselkedésről". A munka első hete után kérelmeznie kell a VOG-ot (ha még nem rendelkezik ilyennel). Ennek költségeit a vállalat megtéríti.
Munkaköri követelmények
  • Beszél angolul
  • Hajlandó VGB-t igényelni
  • Nagyszerű kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Eléggé alkalmazkodóképes vagy
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
Skill
Alkalmazkodóképesség, kommunikációs készség
Kérdések?

Marta Mroczek készen áll, hogy segítsen Önnek