Charlie works

Szeretne EPT sofőrként dolgozni egyik ügyfelünknél?

Olvassa el az alábbiakat és jelentkezzen még ma!

Munkája elektromos targoncával történő komissiózásból áll. A raktárban lévő termékek különbözőek, az italtermékektől kezdve az elektronikai eszközökön át a céges ajándéktárgyakhoz használt nem élelmiszeripari cikkekig, például karácsonyi dobozokig. A csapat együttesen biztosítja, hogy a műszak végére a munka befejeződjön. Szóval elkelne a kollégáidnak egy kis extra segítség a komissiózásban? Akkor nem fordítanál hátat ennek. Az első 2 hétben egy társaddal együtt dolgozol, hogy megtanuld, hogyan kell a rendszerrel dolgozni. A munka egy műszakba van szervezve, amely 06:00-kor kezdődik és 17:00-ig tart. A biztonsági cipő kötelező ebben a szerepkörben.
Munkaköri követelmények
  • Tapasztalattal rendelkezik EPT/LSE/stacker vezetésében, és tud kézi szkennerrel dolgozni.
  • Jól beszéli az angol nyelvet
  • Vezérelt és proaktív munkamagatartással rendelkezik.
  • ügyfélközpontú, rugalmas hozzáállás, a minőségi szolgáltatás nyújtására összpontosítva.
  • Hajtós és proaktív munkamódszerrel rendelkezik.

Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • 150%-os hétvégi juttatás (ha hétvégén kell dolgoznia)
Pontosság, Kritikus, A részletekkel való bánásmód, Önirányítás
Kérdések?

Marta Mroczek készen áll, hogy segítsen Önnek