Motivált munkatársakat keresünk, akik a zwaagdijki Action vállalatnál szeretnének komissiózóként dolgozni.
Érdekli az ajánlatunk?
Akkor olvasson gyorsan tovább!

Az Actionnél komissiózóként változatos munkát végezhetsz. Gondoskodik arról, hogy a megfelelő áruk időben és hiánytalanul készen álljanak a feladásra, hogy a sofőrök el tudják vinni őket a boltokba. Ezt a hangos komissiózási rendszeren keresztül továbbított tételek begyűjtésével teszed. Ön rakja, csomagolja, zárja, címkézi, szortírozza és előkészíti a göngyölegeket, és a megfelelő dokkolóra helyezi őket. A kimenő rendelésekben lévő eltéréseket is észreveszed, rögzíted és kijavítod. Teherautóval közlekedsz, és a legújabb technológiával dolgozol. A hangos komissiózási rendszer holland, angol vagy lengyel nyelven érhető el. Átlagosan heti 38 órát fog dolgozni. Két műszak van: az első 06:00-kor, a második 15:00-kor kezdődik. A munkaidő vége rugalmas. Szombatonként csak reggeli műszak van. Az első napon 14:00-kor kezdesz. Az akció órabérlettel működik. Ezen kívül komissiózóként kötelező a munkacipő viselése.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 18 éves
  • Beszélsz lengyelül, szlovákul, csehül vagy jól beszélsz angolul.
  • Kézügyes és pontos
  • Csapatjátékos
  • Hosszabb ideig szeretne dolgozni
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • A délutáni műszak alatt ingyenes esti étkezést kapsz
  • Lehetőség teljesítménybónuszra
  • További juttatások: 125% 20:00 és 24:00 óra között, és 150% 00:00 és 06:00 óra között.
  • Utazási támogatás 11 km-től
  • Kávé, tea és gyümölcs
  • Karrier- és képzési lehetőségek
Skill
Accuratesse
Kérdések?

Edyta Nigborowicz készen áll, hogy segítsen Önnek