Önt motiválja, hogy az üvegházi iparban dolgozzon paprika betakarítóként?
Készülünk a következő szezonra és keresünk téged!

Paprika betakarítóként a paprika betakarításáért leszel felelős az üvegházban. A munkát csúcstechnológia támogatja, így a legjobb minőségben végezheted a munkádat. Bár a technológia segít, a paprika betakarítása hagyományosan, kézzel történik. Nagy figyelmet fordítunk a csapatmunka fejlesztésére, így különböző kollégákkal dolgozol majd együtt egy barátságos csapatban. A munka forró és párás környezetben zajlik, ezért a biztonsági cipő viselése kötelező. Ez megakadályozza a csúszásból eredő baleseteket, és biztosítja a biztonságot a munkakocsikon végzett munka során, amelyek a paprika növekedésével egyre magasabbak. Rugalmas munkavállalókat keresünk, mivel a paprikatermelői munka nagymértékben függ a környezeti körülményektől. A munkát képzéssel kezded, amely felkészít a paprika betakarítására. A csoportvezető nemcsak a napi munkában támogat, hanem figyelemmel kíséri a fejlődésedet, és gondoskodik arról, hogy minden igényed kielégítésre kerüljön. A szezonban a heti munkaórák átlagos száma 40+ óra. A kezdési időpont mindig ugyanaz, de a befejezési időpont változhat. Fontos, hogy hajlandó legyen heti 5,5 napot dolgozni. A paprika termesztési és növekedési szakaszától függően a szombati munkavégzés is lehetséges. A munkáról szóló videót ide kattintva tekintheti meg.
Munkaköri követelmények
  • Motivált és hajlandó csapatorientált célok elérésére
  • Jó szem-kéz koordináció, lehetőleg jobbkezes
  • Színmegkülönböztető képességgel rendelkezel, mivel a paprikát 3 különböző színben válogatják, és nem félsz a magasságtól (a munka betakarító kocsikon történik, amelyek a paprika magasságáig képesek felemelni)
  • Nem félsz a pókoktól
  • Lehetőleg beszél angolul
Olyan embereket keresünk, akik hosszabb ideig szeretnének Hollandiában dolgozni. Ez lehet folyamatos vagy több szüreti szezon egymás után, a téli időszakban hosszú szabadsággal.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Új lakhatási lehetőségek - kétszemélyes apartmanok a vállalattól gyalogos/kerékpáros távolságban
  • Céges bónusz - nettó 15 euró bónusz ledolgozott hetente. Attól függően, hogy hány hetet dolgozik egy évben, a rendszeres fizetésen felül évente legfeljebb nettó 780 € bónusz takarítható meg. Ehhez legalább 10 hetet kell ennél a vállalatnál dolgoznia (min. heti 3 napot). Ezenkívül a kifizetés időpontjában is dolgoznia kell. Betartja a megállapodásokat, munkája megfelel a meghatározott normáknak, és pozitív értékelést kap.
Skill
Ambiciózus, fegyelem, kitartás, előadásmód, előadásmód
Kérdések?

Edyta Nigborowicz készen áll, hogy segítsen Önnek