Motivált munkatársakat keresünk, akik raklapgyűjtőként szeretnének dolgozni a zwaagdijki Action vállalatnál.
Érdekli az ajánlatunk?
Olvassa el az alábbi állásajánlatot!

Az Action raklapgyűjtőjeként valóban létfontosságú munkát végez. Gondoskodik arról, hogy az új megrendelések megérkezzenek a megfelelő ömlesztett tárolóhelyekre. Ezt egy dupla raklapos kocsival végzed. Gondoskodsz arról is, hogy a termékeket beolvassák. Átlagosan heti 38 órát dolgozol. Két műszak van: az első 06:00-kor, a második 15:15-kor kezdődik. A befejezési időpontok rugalmasak. Szombatonként csak reggeli műszak van. Az első napon 14:00-kor kezdesz. Az akció órabérlettel működik. Ezen kívül az Actionnél raklapgyűjtőként kötelező munkacipőt viselni.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 18 éves
  • Beszél lengyelül, szlovákul, csehül. Alapfokú angol nyelvtudás kötelező.
  • Jó fizikai állapot
  • Hosszabb ideig szeretnél dolgozni.
  • Az iskolai végzettség vagy munkatapasztalat nem fontos, a munkára való motiváció fontosabb
Foglalkoztatási feltételek
  • A délutáni műszak alatt ingyenes vacsorát kapnak.
  • Szabálytalansági pótlék
  • utazási költségtérítés 11 km-től
  • Kávé, tea és gyümölcs
  • Karrier és képzési lehetőségek
Kérdések?

Edyta Nigborowicz készen áll, hogy segítsen Önnek