Charlie works

Lijnden-i ügyfelünk számára keresünk raktári asszisztenst.
Érdekli?
Olvasson tovább az állásajánlatról!

Raktári munkásként a fő feladataid közé tartoznak:
  • Teherautók kirakodása és megrendelések begyűjtése: A teherautók kirakodásával és az egyes megrendelésekhez szükséges tételek gondos összegyűjtésével kezded.
  • Ruhák felakasztása a raktárba: Ön lesz felelős a ruhák felakasztásáért is, hogy készen álljanak a raktárba való felvételre.
  • A megrendelések szállításra való előkészítése: Végül gondoskodik arról, hogy az összes megrendelés be legyen csomagolva, és készen álljon az ügyfeleknek való szállításra.
Az Ön szerepe döntő fontosságú abban, hogy minden rendben legyen, és hogy a megrendeléseket megfelelően teljesítsék. Reggel 8-tól délután 5-ig fogsz dolgozni, napi 1 óra szünettel. Munkacipőt fogsz viselni.
Munkaköri követelmények
  • Alapszintű angol nyelvtudással rendelkezik (beszéd és hallás utáni)
  • Rugalmas vagy.
  • Igazi csapatjátékos vagy.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Egy sokszínű csapat nagyszerű kollégákkal
Skill
Ambiciózus, rugalmas, kitartó
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek