Elkötelezett és részletorientált munkatársakat keresünk a ridderkerki ügyfél raktárcsapatába szállítószalag-munkásként.

Érdekel?
Olvasson tovább!

A pozíció elsődleges feladata a szállítószalagon lévő tételek hatékony ellenőrzése és kezelése, a termékek megfelelő válogatásának, lezárásának és minőségellenőrzésének biztosítása a raktárban való mozgásuk során. Az Ön felelőssége az is, hogy a megfelelő sorrendben történő halmozással előkészítse őket az induláshoz. Ezen a pozíción belül 2 műszak áll rendelkezésre: 06:00-tól 14:45-ig és 14:45-től 23:45-ig. Mindkét műszak 1 óra szünetet tartalmaz. Minden munkavállalónak a műszakok alatt hitelesített lábbelit kell viselnie.
Munkaköri követelmények
  • Beszél angolul
  • Részletorientált vagy
  • Motivált vagy a munkára
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • További juttatások:
    • 30%-os juttatás 06:00 és 07:00 között
    • 20%-os juttatás 18:00 és 23:45 között
Skill
Ambitieus
Kérdések?

Marek Kraus készen áll, hogy segítsen Önnek