Van tapasztalata az élelmiszer-előállításban, és hosszú távú karrierlehetőséget keres?
Ügyfelünk, a Luiten, a kiváló minőségű kézműves húskészítményeket gyártó cég számára keresünk szeletelő operátorokat!

Olvass tovább a további részletekért!

A hússzeletelés a hús vékony szeletekre vágásának technikáját jelenti fogyasztás céljából. A cél az, hogy egyenletes és vékony szeleteket kapjunk a húsból, ami megkönnyíti a fogyasztását és fokozza az ízét. Ezen az osztályon belül olyan tipikus holland hústermékeket szeletelnek, mint a marhasült, grillkolbász, zeelandi szalonna és fricandeau. Szeletelő operátorként a Luiten legújabb projektjén, a szeletelősoron fogsz dolgozni! A szeletelési folyamatban használt gépek működtetéséért, beállításáért és karbantartásáért felel. A szeletelési folyamatban döntő szerepet játszol, és a meghatározott eljárások és biztonsági előírások szerint dolgozol. A motivált és lelkes csapat 6 főből áll, Önt is beleértve! Továbbá, Ön lesz felelős a következőkért:
  • Minőségi ellenőrzések gondos elvégzése annak biztosítása érdekében, hogy a termékek megfeleljenek a megfelelő előírásoknak és a legmagasabb szintű szabványoknak.
  • Kisebb műszaki problémák megoldása és szükség esetén a műszaki szolgálat hívása
  • Segítségnyújtás a gép beállításában és átalakításában
  • felügyeli a gyártósorokat, és hozzájárul a hatékony és racionalizált működéshez
  • Szigorú higiéniai előírások és élelmiszerbiztonsági előírások betartása.
  • A termelési adatok rögzítése és jelentéstétel az osztályvezetőnek
A munkaidő kezdete 05:00 és 08:00 között van, a munkaidő vége pedig rugalmas. A munka általában 8 órás műszakból áll, hétfőtől péntekig, de a működési igények alapján többletórákat és hétvégi napokat is be lehet tervezni.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 1 év bizonyítható tapasztalat az élelmiszeriparban, lehetőleg húsipari termékek/szeletelés területén.
  • Ismeri az élelmiszerbiztonsági és HACCP-szabványokat.
  • Technikai rálátással és problémamegoldó képességgel rendelkezik a kisebb meghibásodások felismeréséhez és megoldásához.
  • Ön képes önállóan dolgozni és nyomás alatt, szoros határidőkön belül teljesíteni.
  • Folyékonyan beszél hollandul vagy angolul (mindkettő előnyt jelent).
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkező csapatjátékos.
  • Rugalmas munkához való hozzáállással rendelkezik, gyorsan tud váltani, és szívesen marad egy kicsit tovább a munka befejezéséhez, ha ez szükségesnek bizonyul.
  • Pontosan dolgozol és figyelsz a részletekre, hogy biztosítsd a termékek minőségét.
  • Hajlandó vagy betartani az ékszerekre, körömlakkokra és műkörmökre vonatkozó előírásokat, amelyek élelmiszeripari környezetben tilosak.
  • Barátságos, multikulturális, büszke kollégák, akiknek szívügyük a termelés és a minőség iránti szenvedély.
  • Lehetőség a tanulásra és a fejlődésre a munkahelyen
  • Óránként 0,07 € hideg környezetvédelmi juttatás
  • A bruttó fizetés 3,25%-ának megfelelő éves decemberi bónusz (azzal a feltétellel, hogy legalább 2 hónapot Luitenben kell dolgozni).
  • Ajánlási bónusz
  • Lakhatás a közelben
  • Elektromos kerékpár a munkába járáshoz
  • Közvetlen foglalkoztatási kilátások a Luiten-nél

Pontosság, Alkalmazkodóképesség, Ambiciózus, A részletekkel való foglalkozás
Kérdések?

Marek Kraus készen áll, hogy segítsen Önnek