Ügyféltanácsadóként operatív kapcsolatot tartasz fenn mind az ügyféllel, mind a kölcsönzött munkavállalókkal a munkahelyen. Folyamatosan látja a lehetőségeket, és gyorsan alkalmazkodik, hogy a legtöbbet hozza ki belőlük. Kiválóan ismered a Charlie szolgáltatásait, és ezt hatékonyan tudod átültetni a meglévő kapcsolatokba.

Erős kommunikációs készségeidnek köszönhetően könnyen tudsz váltani a különböző érdekelt felek között. Partnerként pozícionálod magad, ami lehetővé teszi, hogy hatékonyan reagálj mind az ügyfél, mind a kölcsönzött munkavállalók igényeire és kívánságaira.

  • Ön felel az ügyfelekkel és a kölcsönzött munkavállalókkal való kapcsolattartásért az északi régióban, különösen Amszterdamban és környékén.
  • Optimális hozamot érsz el, és növeled a Charlie piaci részesedését.
  • Biztosítod, hogy teljes mértékben tisztában legyél az ügyfelek és a kölcsönzött munkavállalók tényleges igényeivel.
Munkaköri követelmények
  • Ön MBO-szintű munkával és gondolkodással rendelkezik.
  • Erős kommunikációs készséggel rendelkezik, és kiválóan beszéli a lengyel nyelvet, lehetőleg hollandul és/vagy angolul is, szóban és írásban.
  • Az ügyfél érdekeit helyezi előtérbe anélkül, hogy szem elől tévesztené a vállalat érdekeit.
  • Lehetőleg rendelkezik tapasztalattal a munkaerő-kölcsönzés területén.
  • Érvényes SEU-bizonyítvánnyal rendelkezik, vagy hajlandó azt megszerezni...
Kihívást, változatosságot és fejlődési lehetőségeket kapsz egy nemzetközileg működő szervezeten belül. Teljes vagy részmunkaidőben is dolgozhatsz, és teljes munkaidőben jó fizetést (2750 és 3750 közötti bértartomány) és évi 26 nap szabadságot kapsz.

Laptopot, céges autót és további juttatásokat biztosítunk Önnek, mint például vonzó nyugdíjrendszer, biztosítási és banki kedvezmények, valamint konditeremtagság. Emellett hozzáférhetsz a képzéshez, az oktatáshoz, a bőséges fejlődési lehetőségekhez és a munkáltató által biztosított finom ebédhez.

Kereskedelmi készségek, Kommunikációs készségek, Pontosság, Eredményorientáltság
Kérdések?

Annette van der Heijden készen áll, hogy segítsen Önnek