Megbízható és szorgalmas munkatársat keresünk ügyfelünk Ridderkerk-i raktárcsapatába teherautó kirakodónak.

Te vagy az igazi?
Olvassa el az alábbiakban!

A pozíció elsődleges feladata a beérkező szállítmányok hatékony kirakodása a teherautókból, a tartalmak ellenőrzése a manifesztekkel, valamint annak biztosítása, hogy minden tétel megfelelően legyen szortírozva és a raktár kijelölt területein tárolva. Egyéb feladatai közé tartozik még:
  • Különböző méretű és súlyú szállítmányokat tartalmazó teherautók kirakodása
  • A beérkező szállítmányok ellenőrzése a kísérő manifesztekkel vagy a beszerzési megrendelésekkel szemben.
  • A tételek raktári eljárásoknak megfelelő válogatás és rendszerezés
  • Áthelyezi a tételeket a raktár megfelelő raktározási helyére.
  • Az operatív határidők betartása érdekében minden feladatban a pontosság és a hatékonyság biztosítása.
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet biztosítása, az egészségügyi és biztonsági előírások betartásával.
  • A felettesek által kijelölt egyéb raktári feladatokban való segítségnyújtás.
Ebben a pozícióban 2 műszak áll rendelkezésre: 06:00-tól 14:45-ig és 14:45-től 23:45-ig. Mindkét műszak 1 óra szünetet tartalmaz. Minden munkavállalónak a műszakok alatt hitelesített lábbelit kell viselnie.
Munkaköri követelmények
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Pontos munkavégzés és a nehéz tárgyakkal való munkavégzés képessége.
  • Lelkesedés és munkakedv
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • További juttatások:
    • 30%-os juttatás 06:00 és 07:00 között
    • 20%-os juttatás 18:00 és 23:45 között
Skill
Ambitieus
Kérdések?

Nikoleta Krausova készen áll, hogy segítsen Önnek