Charlie works

Motivált munkatársat keresünk, aki takarítóként szeretne dolgozni az Action in Echt vállalatnál. Érdekel? Olvasson tovább!

Az Action in Echt takarítójaként Ön felelős a környezet tisztán tartásáért, és ezt egy csapatban végzi. A komissiózóknak fel kell gyorsítaniuk a rendelések felszedését, ezért a felszedés után mindenféle kartont és műanyagot hagynak a sorokban, amelyeket meg kell tisztítani. A hulladékot egy teherautóba rakjátok, amit kézzel tudtok húzni, és a végén szétválogatjátok ezt a hulladékot. Átlagosan heti 38 órát dolgozol. Két műszak van: az első 06:00-kor kezdődik, a második pedig 15:15-kor. A munkaidő vége rugalmas. Szombatonként csak reggeli műszak van. Az akció óraátmenettel működik. Ezenkívül kötelező a munkacipő viselése.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 18 éves vagy
  • Beszélsz angolul (alapszinten)
  • Hosszabb ideig szeretne dolgozni
  • Jó fizikai állapotban van, és szeret aktív munkát végezni.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Bónuszok
  • Gyümölcsök, ingyenes étkezés délutáni műszakban, ingyenes kávé és tea,
  • Utazási támogatás 11 km-től
  • További juttatások: 125% 20:00 és 24:00 között, és 150% 00:00 és 06:00 között.
Kérdések?

Edyta Gradowska készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746