Charlie works

Szórakoztató munkát keres?
Dolgozz a zwaagdijki Actionnél, mint Returns Assistant!
További információ.

Mint az Employee Returns at Action munkatársa, Ön és csapata lesz felelős a beérkező bevallásokért. Ellenőrzöd és értékeled a visszaérkező termékeket, és azt, hogy visszavihetőek-e az értékesítéshez vagy sem. A munkanap során az Action által értékesített mindenféle terméket értékelni fogsz. Az Actionnél két különböző műszakban lehet visszatérési ügyintézőként dolgozni. A reggeli műszak 06:00-kor, a délutáni műszak pedig 15:15-kor kezdődik. A munkaidő vége rugalmas.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 18 éves
  • Beszélsz lengyelül, szlovákul, csehül vagy jól beszélsz angolul.
  • Motivált vagy a kemény munkára
  • Hosszabb ideig szeretne dolgozni
  • Csapatjátékos
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Ingyenes étkezés a délutáni műszakban, ingyenes kávé és tea
  • Utazási támogatás 11 km-től felfelé
  • További juttatások: 125% 20:00 és 24:00 óra között, és 150% 00:00 és 06:00 óra között.

Kérdések?

Edyta Nigborowicz készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746