Laipni lūdzam!

Šajā lapā jūs varat atrast informāciju par darbu pie Charlie Works. Jūs jau esat nodarbināts pie Charlie Works? Šajā lapā jūs varat atrast arī portālu, kur apskatīt savu algu, darba grafiku un apmācības. Vai jums nepieciešama palīdzība? Charlie atbalsta komanda ir šeit, lai palīdzētu.

Charlie Portal

Charlie portāls

Čia rasite visą reikiamą informaciją apie darbą, pvz. darbo grafiką, algolapius ir Jūsų prašymus dėl atostogų.

Charlie portāls
Charlie employees

Darbs pie Charlie Works

Darbs pie Charlie Works nozīmē, ka jūs kā pagaidu darbinieks strādāsiet pie viena no mūsu klientiem dažādās nozarēs. Tas var būt gan uz ilgāku, gan īsāku laika periodu. Tas ir atkarīgs no jūsu un klienta vēlmēm. Charlie Works vienmēr cenšas atrast jums piemērotāko darbu, lai tas katru dienu sagādātu prieku.

Vai braucat strādāt uz Nīderlandi no ārzemēm? Apmeklējiet šo lapu, lai iegūtu informāciju par darbu Nīderlandē.

darbs Nīderlandē

Iespaids par darbu Nīderlandē

Process

klienti

Kāpēc Charlie?

Charlie works komanda tic, ka piemērots darbs uzlabo dzīves kvalitāti. Tāpēc mēs uzmanīgi uzklausām jūsu vēlmes un vajadzības, lai atrastu darbu, kas der tieši jums. Tādējādi jūs izbaudīsiet došanos uz darbu katru dienu! Charlie Works piedāvā plašu darbu klāstu dažādās nozarēs, piemēram, loģistikā, ražošanā, pārtikā un lauksaimniecībā. Šeit būs darbs ikvienam, un jūs vienmēr varat izvēlēties, kuram amatam pieteikties.

Ja izvēlaties strādāt Charlie works, mēs palīdzēsim katrā solī. Jūs tiksiet uzņemts atplestām rokām, un pirms darba sākšanas jūs saņemsiet mapi ar informāciju un nepieciešamās apmācības. Mēs jums palīdzēsim arī tad, kad uzsāksiet darbu! Charlie atbalsts un jūsu darba konsultants vienmēr būs jūsu rīcībā, ja jums radīsies kādi jautājumi vai būs nepieciešama palīdzība.

Ja dosieties strādāt Nīderlandē no ārzemēm, arī tad mēs jums palīdzēsim. Būsim jūsu rīcībā saistībā ar transportu uz Nīderlandi un dzīvesvietas atrašanu.

Charlie works ir personisks, uzticams, kompetents, inovatīvs, elastīgs un jautrs. Lielisks darba devējs, kurš jums nodrošinās sapņu darba atrašanu un vienmēr būs līdzās. Don’t worry, be happy, mēs esam ar jums!

Pamatvērtības

Fakti par Charlie

Charlie employees

Atbalsts

Sākot darbu pie Charlie Works, daudzas lietas jums var būt jaunas: sveša valsts, atšķirīga kultūra un jauns darbs! Lai jūs justos labi un viss noritētu mierīgi, jūs vadīs kāds no mūsu darba konsultantiem. Darba konsultants jūs pavadīs uz jūsu jauno dzīvesvietu un būs jūsu pirmā kontaktpersona jautājumu gadījumā. Ja jums rodas kādi jautājumi, jūs vienmēr varat sazināties ar Charlie atbalsta komandu.

Charlie atbalsta komandu
Charlie employees

Alga

Uzņēmumā Charlie Works jūsu alga ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, darba veida, pieredzes, apmācībām un sertifikātiem. Jūs vienmēr saņemsiet vairāk par likumā noteikto minimālo algu. Jūsu alga tiks izmaksāta katru nedēļu. Visas algas lapas un citu svarīgu informāciju var vienkārši atrast tiešsaistes darbinieku portālā.

Charlie housing

Dzīvesvieta

Izvēloties strādāt Charlie Works aģentūrā Nīderlandē, bieži vien darbu uzņēmumā var uzsākt ātri. Tādēļ jums varētu būt grūtības īsā laika posmā atrast dzīvesvietu. Tāpēc mēs piedāvājam iespēju nākt un dzīvot kādā no mūsu mājām gan ilgstoši, gan īslaicīgi. Mēs cenšamies nodrošināt pēc iespējas īsāku pārbrauciena laiku, piedāvājot dzīvot vietā, kas atrodas iespējami tuvu jūsu darba vietai.

Charlie Contract

Līgums

Mūsu darba līgumu pamatā ir posmu sistēma. Tas, kādu līgumu saņemsiet, ir atkarīgs no tā, cik ilgu laiku esat strādājis pie Charlie Works. Vēlaties uzzināt vairāk par dažādiem līgumiem? Šajā lapā jūs atradīsiet sīkāku informāciju. Sīkākai informācijai par līgumu noklikšķiniet šeit.

vairāk informācijas

Lejupielādes

Videoklipi

Mūsu darbinieku atsauksmes

Vai meklējat darbu?

Pievienojieties komandai! Reģistrējieties šeit

join us