Atruna

Apmeklējot mūsu vietni, jūs piekrītat šādiem nosacījumiem.

Charlie works vietne ir izstrādāta un sagatavota īpaši rūpīgi. Tomēr dažreiz tā var saturēt nepareizu un/vai nepilnīgu informāciju. Izņēmuma gadījumos vietne var nedarboties tik labi, kā vajadzētu. Charlie works un tā darbinieki nav atbildīgi par nepareizu un/vai nepilnīgu informāciju vietnē, kā arī par vīrusiem un/vai vietni bojājošu programmatūru, vai par vietnes ļaunprātīgu izmantošanu vai piekļuvi (vai piekļuves trūkumu).

Charlie works patur tiesības mainīt tekstus, pievienot (grafiskus) elementus vai veikt citus pielāgojumus vietnē. Mēs to darām, lai uzlabotu un atjauninātu vietni. Visas izmaiņas stāsies spēkā tūlīt pēc to ievietošanas.

Uz mūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu un izmantošanu attiecas tikai Nīderlandes likumi. Ar to saistītie strīdi tiks iesniegti Nīderlandes kompetentai tiesai.

Šīs vietnes saturs, piemēram, teksts, attēli, fotogrāfijas, videoklipi, pogas, logotipi, grafika un programmatūra ir Charlie works vai tā licences devēju īpašums un ir aizsargāts saskaņā ar Nīderlandes un starptautiskajiem autortiesību likumiem. Mūsu vietnes sastāvu, saturu un struktūru aizsargā autortiesības. Nevienu šo saturu nedrīkst reproducēt un/vai publiskot nekādā veidā bez iepriekšējas rakstiskas vadības atļaujas.

Šajā atrunā Charlie works vajadzības gadījumā ietver arī (juridiskas) personas, kurām šī vietne ir paredzēta.

Ja mūsu vietnē rodas kādas problēmas, lūdzu, informējiet mūs. Mēs darīsim visu iespējamo, lai to atrisinātu pēc iespējas ātrāk. Ja jums ir jautājumi vai komentāri par šīs vietnes izmantošanu, varat sazināties ar mums pa e-pastu support@charlieworks.eu.