Laipni lūdzam!

Mēs – Charlie works – būsim jūsu partneris personāla risinājumu jomā.
Mēs sniegsim jums atbalstu visos ar darbu saistītajos procesos.
Mēs palīdzēsim atrast jūsu uzņēmumam atbilstošu darbinieku.

Vai jūsu uzņēmumam nepieciešami darbinieki vai arī vienkārši vēlaties papildu informāciju?

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un kāds no mūsu klientu menedžeriem ar jums sazināsies pēc iespējas ātrāk.

Kontakta detaļas

  klienti

  Kāpēc Charlie?

  Our focus is on recruitment and temporary employment, which makes it our specialty to look for talent you can count on and that suits your organisation. We do this with an eye for detail and a personal and fun approach. Your job vacancies are in good hands with our team of experienced recruiters who can deploy people from our large international network. We are the quality partner that will offer support at the right moment. We make an important contribution to the entire temporary employment process and are recognized as a natural recruitment partner who uses a refreshing approach.

  Mēs cenšamies būt blakus mūsu klientiem un pagaidu darbiniekiem, nodrošinot pilnu pakalpojumu klāstu. Mēs varam nodrošināt atbalstu visā darba procesā, sākot ar personāla atlases pakalpojumiem līdz padomiem par jaunākajām darba tirgus aktualitātēm.

  Mūsu pagaidu darbiniekiem ir pieejamas vairāk nekā 3000 gultas vietu Charlie mājās. Tajās atrodas arī komanda, kas rūpējas par pārvietošanu, remontiem un viesu uzņemšanu. Turklāt mēs no pagaidu darbiniekiem neiekasējām samaksu par pārvietošanās izdevumiem. Viņiem ir pieejams velosipēds un dažreiz arī automašīna.

  klienti

  Nozares

  Charlie works darbojas dažādās nozarēs, piemēram, loģistika, lauksaimniecība, pārtikas rūpniecība, celtniecība un tehnoloģijas. Mēs varam piedāvāt personāla risinājumus citās, jūsu uzņēmumam atbilstošās nozarēs. No autokrāvēja vadītāja līdz siltumnīcas darbiniekam un no mašīnas operatora līdz pasūtījumu savācējam. Neatkarīgi no tā, vai jums sezonas laikā nepieciešams 1 pagaidu darbinieks vai 600, mēs ar prieku palīdzēsim!

  Pagaidu darbs

  Pagaidu darbs

  Pagaidu darbs ir ideāls, ja klients vēlas paplašināt kolektīvu, bet vēl nezina, uz cik ilgu laiku. To var izmantot, lai aizpildītu neparedzētu personāla vajadzību pieaugumu vai uz laiku aizstātu slimu darbinieku. Makšķerējot mūsu lielajā dīķī, mēs atrodam motivētus un kvalificētus komandas spēlētājus, kas atbilst uzņēmumam. Turklāt pagaidu nodarbinātība ir elastīga, jo klients pats nosaka laiku, uz kādu personāls ir nepieciešams. Mēs nodrošinām arī ērtības, parūpējoties par visu plānošanas un algu aprēķināšanas procesu.

  inhouse cw

  Iekšējie pakalpojumi

  Charlie works inhouse es una forma de colaboración en la que empleamos personal desde la ubicación del cliente. Puede tratarse de una presencia a tiempo completo o a tiempo parcial, en función de la magnitud de la demanda.

  Ar iekšējiem pakalpojumiem mēs piedāvājam īpaši pielāgotus risinājumus lielajiem klientiem. Mēs skatāmies uz uzņēmumu un tā procesiem un cenšamies sniegt savus pakalpojumus iespējami efektīvāk. Tas nozīmē, ka kopā ar klientu mēs meklējam labāko veidu, kā saglabāt izmaksas pēc iespējas zemākas, taču vienlaikus sasniedzot augstāko atdevi. To darot, mēs meklējam optimālu atbilstību starp personāla nodarbināšanu un darba slodzi.

  Projectservice CW

  Projektu pakalpojums

  Ar projektu pakalpojumu mēs no klienta pārņemam visu procesu (vai tā daļu). Šajā modelī Charlie works darbojas kā atsevišķs projekta izpildītājs. Mēs jau iepriekš vienojamies ar klientu par piegādājamo rezultātu un iespējamo resursu un iekārtu izvietošanu. Kad sākam darbu, noteiktas iepakošanas un pārsaiņošanas darbības veic mūsu pašu darbinieku komanda mūsu vadībā un uzraudzībā.

  Mūsu klientu atsauksmes

  Daži no mūsu lielākajiem klientiem

  Process

  Pamatvērtības

  Klientu portāls

  Mēs ticam komandas darbam. Tāpēc mēs nestrādājam jums, bet gan ar jums. Un mēs strādājam ne tikai ar jums, mēs arī aktīvi piedalāmies piemērotu risinājumu meklēšanā. Tikai kopā mēs varam virzīties uz priekšu.

  login
  Klientu portāls

  Lejupielādes