Charlie Works ir Eiropas nodarbinātības aģentūra, kuru aizrauj darbs. Savienojot motivētus darbiniekus ar klientiem, Charlie Works vēlas nodrošināt kvalitatīvus darba tirgus apstākļus. Mēs vēlamies ikvienam padarīt darbu vieglāku un interesantāku.

Don’t worry be happy, jūs esat ar mums!

Charlie Over ons

Ko mēs piedāvājam

Mums ir stiprs komandas gars, un mēs ticam, ka darba paveikšanai ir jāstrādā kopā. Mēs palīdzam klientiem sasniegt nevainojamu darba procesu. Mēs to darām, piedāvājot darbaspējas un iesakot uzlabojumus. Tāpat mēs sniedzam padomus un nepārtrauktu atbalstu, lai mūsu sadarbība būtu pēc iespējas veiksmīgāka. Mēs darbojamies dažādās nozarēs, piemēram, loģistikā, lauksaimniecībā un pārtikas jomā. Kā radošs spēlētājs personāla nozarē, mēs esam pietiekami elastīgi, lai piedāvātu personāla risinājumus arī citās nozarēs.

Mēs ticam, ka darbs veicina apmierinātību ar dzīvi. Tieši tādēļ mēs vēlamies piedāvāt mūsu kvalificētos un motivētos komandas spēlētājus atbilstošiem uzņēmumiem. Mēs esam līdzās saviem cilvēkiem un atbalstām viņus arī ārpus darba vietas.

klienti

Ko mēs piedāvājam

Charlie works piedāvā dažādas sadarbības iespējas. Pirmkārt, mēs esam specializējušies pagaidu nodarbinātībā. Mēs palīdzam klientiem, kuri (negaidīti) meklē darbiniekus. Mēs meklējam uzņēmumam piemērotus, motivētus un kvalificētus darbiniekus. Šis ir elastīgs risinājums, kas klientiem nodrošina daudz ērtību, jo mēs rūpējamies par visu plānošanas un algu aprēķināšanas procesu.

Charlie works iekšējie pakalpojumi ir sadarbības forma, kurā mēs nodarbinām personālu klienta atrašanās vietā. Mēs piedāvājam individuāli pielāgotus risinājumus un cenšamies sniegt savus pakalpojumus iespējami efektīvāk par iespējami zemākām izmaksām un ar augstu atdevi. Kopā mēs meklējam optimālu saikni starp personālu un darba slodzi.

Ar projektu pakalpojumu mēs no klienta pārņemam visu procesu (vai tā daļu). Mēs strādājam kā atsevišķs uzņēmējs projektam. Mūsu vadībā un uzraudzībā iepakošanas un pārsaiņošanas darbības veic mūsu komanda.

Charlie works Eiropā

Charlie works Eiropā

Mūsu mērķis ir būt par labāko partneri nodarbinātības risinājumu nozarē Eiropā, un mēs noteikti dodamies pareizajā virzienā. Mēs pieņemam darbiniekus no visas Eiropas mūsu birojos Nīderlandē, Polijā, Slovākijā un Ungārijā. Darbs tiek nodrošināts Nīderlandē un Polijā. Kā centrālā organizācija mēs visus apvienojam vienā komandā un atbalstām visus mūsu darbiniekus un klientus viņu darbā.

atrašanās vietas
Charlie Staffing

Personāls

Mūsu birojos Polijā ir īpaša nodaļa, kas pieņem darbā un atlasa augsti kvalificētus darbiniekus. Charlie darbinieku atlasē galvenā uzmanība tiek pievērsta talantiem ar profesionālo, koledžas un augstāko izglītību. Laba darbinieka atrašana darba devējam ir laikietilpīgs process. Mēs parūpējamies par visiem šī procesa posmiem, sākot no atlases līdz intervijām un kandidātu apstiprināšanai vai noraidīšanai. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi labi izprast savus darbiniekus un klientus, lai mēs varētu atrast perfektu atbilstību. Tāpēc mēs veltām laiku abu pušu vajadzību izzināšanai.

Charlie innovates

Charlie innovates

Pasaule strauji mainās. Tāpēc mēs vienmēr virzāmies uz priekšu. Mūsu speciālisti katru dienu strādā pie jaunām koncepcijām. Mēs meklējam iespējas paplašināt savu tīklu un testējam inovatīvas tehnoloģijas, jo mums ir viens mērķis: atvieglot darba un darbinieku atrašanu.

Careers Charlie works

Careers @ Charlie works

Charlie aģentūra ir personīga, novatoriska, uzticama, kompetenta, elastīga un aizraujoša. Mūsu pamatvērtības nosaka mūsu korporatīvo kultūru. Mēs liekam smaidīt gan mūsu komandai, gan klientiem, gan pagaidu darbiniekiem. Vai esat strādīgs cilvēks, kurš vēlas atrast darbu un dot ieguldījumu Charlie aģentūras attīstībā? Aplūkojiet aktuālos darba piedāvājumus šeit!

vakances

Iespaids par darbu Nīderlandē

Pamatvērtības

"Sponsors Nīderlandes handbola asociācijai!"

handbols
Handbal

Mūsu vadītāju komanda

Sertifikāti