Laipni lūdzam!

Mēs priecājamies, ka esat šeit un vēlaties kļūt par Charlie komandas daļu! Mēs saprotam, ka lēmums strādāt ārzemēs var būt grūts. Tāpēc mēs vēlamies, lai jūs justos kā mājās. Mēs saprotam, ka jums, iespējams, ir daudz jautājumu. Šajā lapā mēs cenšamies atbildēt uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un sniegt iespaidu par to, kā ir strādāt Nīderlandē.

Neatradāt savu jautājumu? Neuztraucieties, Charlie Works ir šeit, lai palīdzētu! Droši uzdodiet savus jautājumus Charlie atbalsta komandai. To varat izdarīt zvanot, sūtot e-pastu vai izmantojot WhatsApp.

Iespaids par darbu Nīderlandē

Werken in Nederland- Vervoer

Transports uz Nīderlandi

Meklēt darbu ārzemēs ne vienmēr ir vienkāršākais variants. Pirmais jautājums, kas var rasties: "Kā es nokļūšu Nīderlandē?" Charlie Works var jums palīdzēt nonākt galamērķī ar autobusu. Jums ir savs auto vai dodat priekšroku ceļojumam ar lidmašīnu? Nekādu problēmu! Izvēle ir jūsu ziņā.

Werken in Nederland - Huisvesting

Dzīvesvieta

Izvēloties strādāt Charlie works aģentūrā Nīderlandē, bieži vien darbu uzņēmumā varat uzsākt ātri. Tādēļ jums varētu būt grūti īsā laika posmā atrast dzīvesvietu. Tāpēc mēs piedāvājam iespēju nākt un dzīvot kādā no mūsu mājām gan ilgstoši, gan īslaicīgi. Mēs nodrošinām, ka pārbrauciena laiks ir pēc iespējas īsāks, piedāvājot dzīvot vietā, kas atrodas iespējami tuvu jūsu darba vietai.

Werken in Nederland - Begeleiding

Vadlīnijas

Jauns darbs, jauna valsts un jauna kultūra. Jums kā Charlie komandas dalībniekam daudz kas var mainīties īsā laikā. Charlie Works biedriem ir svarīgi sniegt ieteikumus ne tikai par darba vietu, bet arī sociālo jomu. Tādēļ Charlie atbalsta komandu komanda un mūsu darba konsultanti vienmēr ir jums līdzās un palīdzēs jebkuru jautājumu vai problēmu gadījumā. Piemēram, var gadīties, ka jums nepatīk piedāvātais darbs. Šādā gadījumā, lūdzu, ziņojiet mums par to! Tad kopīgi varēsim meklēt citas iespējas, jo Charlie Works ir daudz vakanču.

Werken in Nederland - Zorgverzekering

Veselības apdrošināšana

Nīderlandē veselības apdrošināšana ir juridisks pienākums ikvienam, kas dzīvo vai strādā valstī. Tas dažreiz rada nelielu apjukumu, jo veselības apdrošināšana Nīderlandē nav bezmaksas. Ja vēlaties sākt strādāt pie Charlie Works, jums ir jābūt veselības apdrošināšanai. Jums tādas vēl nav? Mēs būsim priecīgi palīdzēt šajā jautājumā! Charlie Works piedāvā kolektīvo veselības apdrošināšanu, izmantojot HollandZorg, darbiniekiem, kuri pastāvīgi nedzīvo Nīderlandē. Pamata (nominālā) prēmija par to 2022. gadā ir 29,22 eiro nedēļā. Vairāk par šo veselības apdrošināšanu varat izlasīt this page.

Werken in Nederland - Benodigdheden

Prasības

Ir vairākas lietas, kas jums jāsakārto, ierodoties strādāt Nīderlandē. Piemēram, jums nepieciešams bankas konts, lai mēs varētu izmaksāt jūsu algu. Jums ir jābūt arī Burgerservicenummer (BSN) numuram. Jums tāda vēl nav? Lūdzu, sazinieties ar Charlie atbalsta komandu, un mēs jums palīdzēsim! Visbeidzot, jūs tiksiet uzņemts mūsu dzīvesvietā ar uzņemšanas paciņu, kurā būs dažas pirmās nepieciešamības lietas, piemēram, šķīvis, galda piederumi un svarīga informācija. Jums joprojām ir jautājumi par to, kas nepieciešams, ierodoties strādāt Nīderlandē? sazinieties ar mums!

Werken in Nederland - Opleiding

Izglītība

Mums ir svarīga personīgā izaugsme. Tādēļ mums ir sava apmācību programma, kurā īsos moduļos mēs jūs sagatavojam jūsu darbam un dzīvei Nīderlandē. Mums ir arī savs apmācību piedāvājums , kuru jūs kā pagaidu darbinieks varat izmantot. Piemēram, mēs piedāvājam kursus holandiešu valodas apgūšanai gan klātienē, gan tiešsaistē. Jūs varat arī apmeklēt dažādus kursus/apmācības, piemēram, autoiekrāvēja vadītāja kursus vai apmācības iekšējo ārkārtas situāciju risināšanai (BHV). Vēlaties apskatīt visu apmācību katalogu? Skatiet šo lapu.

Charlie portāls
Werken in Nederland - De Nederlandse cultuur

Nīderlandes kultūra

Kā jau varējāt sagaidīt, Nīderlandes kultūra atšķiras no tās, pie kuras esat pieradis mājās. Nīderlandē brīvība un atvērtība ir ļoti pierasta. Piemēram, ir pieņemts sveicināt cilvēkus uz ielas, arī tad ja viņus nepazīstat. Holandiešiem ir ļoti ierasti un svarīgi saņemt un sniegt atsauksmes vai kritiku. Nenobīstieties no tā, ka daudzas lietas notiek pēc iepriekšēja pieraksta. Holandiešiem patīk strukturētība. Vienlīdzība ir vēl viens ļoti svarīgs aspekts Nīderlandē. Piemēram, vienlīdzība starp vīriešiem un sievietēm, visi ir pelnījuši vienādas iespējas, tāpat arī dažādu reliģiju cilvēki ciena viens otru. Holandieši svešiniekus, paziņas un kaimiņus uzrunā ar 'je'un 'jij'. 'U' bieži izmanto cilvēkiem, kas ir vecāki par jums.

Werken in Nederland - Bezienswaardigheden

Vietas, ko apmeklēt

Visbeidzot, Nīderlandē ir daudz skaistu vietu, kuras apmeklēt, sākot šeit strādāt. Lai palīdzētu jums, esam uzskaitījušas dažas no tām:

Vai meklējat darbu?

Pievienojieties komandai! Reģistrējieties šeit

pieteikšanās