Sveiki atvykę!

Džiaugiamės, kad esate čia ir norite būti komandos Charlie works dalimi! Suprantame, kad darbas užsienyje gali būti didelis iššūkis. Todėl norime, kad Jūs jaustumėtės kaip namie. Suprantame, kad tikriausiai turite daug klausimų. Šiame puslapyje stengiamės atsakyti į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus ir susidaryti įspūdį apie tai, ką reiškia dirbti Olandijoje.

Ar Jūsų klausimas neįtrauktas? Nesijaudinkite, Charlie works yra su Jumis! Taigi nedvejodami kreipkites į Charlie works jei turite bet kokių klausimų. Tai galite padaryti skambindami, rašydami į el. paštą arba per WhatsApp.

Įspūdis apie darbą Olandijoje

Werken in Nederland- Vervoer

Pervežimas į Olandiją

Ieškoti darbo užsienyje ne visada yra pats lengviausias pasirinkimas. Pirmasis daugeliui kylantis klausimas yra toks: "kaip patekti į Olandiją?" Charlie works gali padėti jums pasiekti kelionės tikslą autobusu. Turite nuosavą automobilį ar labiau mėgstate keliauti lėktuvu? Jokių problemų! Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų.

Werken in Nederland - Huisvesting

Apgyvendinimas

Atvykite dirbti per Charlie works Olandijoje, galite labai greitai pradėti dirbti savo įmonėje. Gali būti sunku rasti namus per tokį trumpą laiką. Štai kodėl mes visada siūlome galimybę atvykti gyventi į vieną iš mūsų būsto vietų tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei viešnagei. Pasirūpiname, kad Jūsų kelionės laikas būtų kuo trumpesnis, pasiūlydami Jums gyvenamąją vietą kuo arčiau Jūsų darbo vietos.

Werken in Nederland - Begeleiding

Konsultacija

Naujas darbas, nauja šalis ir nauja kultūra. Daug permainų per trumpą laiką. Todėl Charlie works komanda konsultantai visada pasiruošę jums padėti iškilus klausimams ar iškilus problemoms. Žinoma, gali atsitikti taip, kad tau nepatinka tavo darbas. Prašau Pranešk mums! Tada kartu ieškosime kitų galimybių, nes Charlie works turi daug laisvų darbo vietų.

Werken in Nederland - Zorgverzekering

Sveikatos draudimas

Olandijoje turėti sveikatos draudimą yra teisinė prievolė kiekvienam, gyvenančiam ar dirbančiam šalyje. Tai kartais sukelia šiek tiek painiavos, nes sveikatos draudimas Olandijoje nėra nemokamas. Jei norite pradėti dirbti Charlie Works, turite turėti sveikatos draudimą. Ar dar neturite? Džiaugiamės galėdami Jums tai padėti! Charlie Works siūlo kolektyvinį sveikatos draudimą HollandZorg darbuotojams, kurie nuolat negyvena Olandijoje. Bazinė (nominali) priemoka už tai 2022 metais yra 29,22 € per savaitę. Daugiau apie šį sveikatos draudimą galite perskaityti this page.

Werken in Nederland - Benodigdheden

Reikalavimai

Atvykę dirbti į Olandiją turite susitvarkyti daugybę dalykų. Pavyzdžiui, jums reikia banko sąskaitos numerio, kad galėtume sumokėti jums atlyginimą. Taip pat turite turėti „Burgerservicenummer“ (BSN). Dar neturite? Susisiekite su Charlie works komandair mes jums padėsime! Galiausiai būsite pasveikinti mūsų būsto vietoje su sveikinimo paketu, kuriame yra keletas būtiniausių dalykų, tokių kaip lėkštė, stalo įrankiai ir svarbi informacija. Ar vis dar turite klausimų, ko jums reikia atvykus dirbti į Olandiją? Nedvejodami susisiekite su mumis!

Werken in Nederland - Opleiding

Išsilavinimas

Asmeninis augimas mums yra labai svarbus. Štai kodėl mes turime savo mokymo programą, pagal kurią trumpais moduliais paruošiame jus darbui ir gyvenimui Nyderlanduose. Taip pat turime savo mokymų pasiūlymą , kuriuo galite pasinaudoti Jūs, kaip laikinasis darbuotojas. Pavyzdžiui, siūlome kursus mokytis olandų kalbos tiek gyvai, tiek internetu. Be to, galite dalyvauti įvairiuose kursuose/mokymuose, pvz., krautuvų vairuotojų mokymuose arba mokymuose, skirtuose vidiniam reagavimui į avarijas (VRA). Domina visas mokymų katalogas? Pažvelkite į šį puslapį.

Charlie portalas
Werken in Nederland - De Nederlandse cultuur

Olandų kultūra

Kaip ir galima tikėtis, olandų kultūra skiriasi nuo to, prie kurios esate įpratę. Olandijoje laisvė ir atvirumas yra labai normalu. Pavyzdžiui, gatvėje įprasta sveikintis su žmonėmis, net jei jų nepažįstate. Olandams taip pat labai normalu ir svarbu gauti grįžtamąjį ryšį ar kritiką. Neišsigąskite dėl to, kad daug dalykų reikia atlikti pagal susitarimą. Olandams patinka struktūra. Lygybė yra dar vienas labai svarbus aspektas Olandijoje. Pagalvokite, pavyzdžiui, apie vyrų ir moterų lygybę, visi nusipelno lygių galimybių, bet ir apie tai, kad skirtingų religijų žmonės gerbia vieni kitus. Olandai su nepažįstamaisiais, pažįstamais ir kaimynais kalba „je“ ir „jij“. „U“ dažnai vartojamas žmonėms, vyresniems už jus.

Werken in Nederland - Bezienswaardigheden

Lankytinos vietos

Pagaliau Nyderlanduose gausu gražių vietų, kurias verta aplankyti pradėjus čia dirbti. Siekdami padėti jums pradėti, išvardijome keletą iš jų:

Ieškote darbo?

Prisijunkite prie komandos! Registruotis čia.

prisijunkite prie mūsų